Informacje prasowe


05.03.2004

Najtańszy kredyt mieszkaniowy

MilleKredyt Dom we frankach szwajcarskich od 1,49%.

Bank Millennium obniżył oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i rozpoczął promocję kredytu mieszkaniowego MilleKredyt Dom.
Aktualnie opcjonalne stałe w ciągu pierwszych 6 miesięcy kredytowania oprocentowanie dla kredytów we frankach szwajcarskich wynosi 1,49%, a w złotówkach 4,99%. Oprocentowanie oferowanych przez Bank kredytów mieszkaniowych we frankach szwajcarskich jest obecnie najniższe na rynku.
W okresie promocji Bank nie pobiera prowizji od udzielenia kredytu i opłat związanych z wyceną lub pierwszą kontrolą inwestycji.
 
Jednocześnie obniżone zostało oprocentowanie zmienne zależne od kształtowania się stóp rynkowych, Millennium oferuje kredyty mieszkaniowe w CHF już od 2,05% do 3,25%, a w PLN już od 6,50% do 8,00%.
 
Aby skorzystać z promocyjnej oferty Klient powinien złożyć wniosek o udzielnie kredytu wraz z kompletem wymaganych dokumentów w ciągu 14 dni roboczych od wstępnej oceny zdolności kredytowej dokonanej podczas pierwszej wizyty w oddziale Banku. Podczas tej wizyty Klient otrzymuje specjalny Certyfikat - zapewnienie o udzieleniu kredytu na warunkach w nim zawartych. Certyfikat wydawany jest na podstawie weryfikacji zdolności kredytowej opartej na danych zadeklarowanych przez Klienta. Decyzja podejmowana jest w ciągu kilkunastu minut.
 
Nowe oprocentowanie kredytów mieszkaniowych i specjalne okresowe warunki udzielania kredytów promowane są przy wykorzystaniu mediów.
Kampania reklamowa obejmująca m.in. dzienniki ogólnopolskie i lokalne oraz radio, outdoor, internet i działania wewnątrz oddziałów Millennium rozpocznie się 8 marca br.