Informacje prasowe


28.07.2011

Minikarta PayPassTM w Banku Millennium - wygodne płatności zbliżeniowe

Posiadacze kart kredytowych Banku Millennium mogą jeszcze szybciej i wygodniej płacić za codzienne zakupy, dzięki nowo wprowadzonej do oferty Banku nowoczesnej Minikarcie PayPass, wydawanej w systemie MasterCard.

Minikarta PayPass jest dodatkową kartą kredytową wydawaną do głównych kart systemu MasterCard i ma formę bardzo małej (2,5x4,8 cm) karty zbliżeniowej. Minikartę PayPass można nakleić w specjalnym etui na telefon komórkowy, odtwarzacz mp3 lub inny, dowolny przedmiot, który nosi się stale przy sobie. To idealny sposób na dokonywanie szybkich płatności za codzienne zakupy. Ta nowoczesna i wygodna forma płatności jest dostępna dla wszystkich posiadaczy kart kredytowych Millennium MasterCard, Millennium MasterCard Gold oraz Millennium MasterCard Impresja.
Karta umożliwia dokonywanie płatności we wszystkich punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie Polski i za granicą, wyposażonych w terminale z logo MasterCard PayPass. Transakcji do kwoty 50 zł nie trzeba potwierdzać kodem PIN ani podpisem. Wystarczy zbliżyć kartę do terminala, aby płatność została dokonana. Przy transakcjach powyżej 50 zł wymagana jest autoryzacja.
W pierwszym roku opłata za wydanie i obsługę karty nie jest pobierana. Aby nie płacić za obsługę karty w kolejnych latach, wystarczy dokonać nią w ciągu roku min. 12 transakcji zbliżeniowych.
O Minikartę PayPass można wnioskować za pośrednictwem wszystkich oddziałów Banku Millennium, poprzez TeleMillennium oraz system bankowości internetowej Millenet.