Informacje prasowe


10.04.2003

Millennium w Millennium Plaza

Bank Millennium otworzył oddział sieci Millennium w Millennium Plaza. Budynek Millennium Plaza, dawny Reform Plaza, w Alejach Jerozolimskich 123 jest przyszłą centralą Banku Millennium.

Do Millennium Plaza został przeniesiony oddział Millennium funkcjonujący od 1998 r. w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca w Al. Jerozolimskich 121/123.  Nowo otwarta placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 18.00. W oddziale znajduje się stanowisko obsługi Klientów sieci Millennium Biznes oferującej usługi małym firmom. W sumie Millennium ma sieć 47 oddziałów w Warszawie i okolicach a nowy oddział w Millennium Plaza jest 11 placówką sieci w centrum Warszawy.
 
Otwarcie oddziału Millennium jest kolejnym krokiem Banku Millennium zmierzającym do przygotowania biurowca do przeprowadzki Banku. Pierwszym była zmiana nazwy biurowca z Reform Plaza na Millennium Plaza. Bank jest bowiem głównym podnajemcą powierzchni biurowej w budynku. Docelowo zajmie powierzchnię 13 tys. m2 i 9 pięter, co stanowi ponad 30% biurowej powierzchni budynku. Bank zapowiada przeprowadzkę jeszcze w tym roku, lecz dopiero po dokonaniu niezbędnej, realizowanej aktualnie przez właściciela Millennium Plaza, modernizacji budynku i dostosowaniu przez Bank wynajętych wnętrz do potrzeb przyszłej centrali Banku.