Informacje prasowe


06.10.2004

Millennium promuje karty kredytowe

Od 1 października br. Bank Millennium oferuje karty kredytowe również Klientom nie posiadającym rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w Banku. Dodatkowo w okresie promocyjnym karty oferowane są bez pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie karty w pierwszym roku, a oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 0%.

Oferta promocyjna dotyczy Kart Kredytowych Millennium Visa economic wydanych w okresie od 1 października do 31 grudnia 2004 r. W tym czasie:

  •  opłata za kartę wynosi 0 PLN - każda Karta wydana w trakcie trwania promocji oferowana jest bez pobierania opłaty za wydanie i użytkowanie karty w pierwszym roku;
  • oprocentowanie kredytu w karcie wynosi 0% - promocyjne oprocentowanie kredytu dotyczy wszystkich transakcji bezgotówkowych, nawet w przypadku częściowej spłaty wykorzystanego limitu kredytowego, oraz transakcji spłaty karty kredytowej wydanej przez inny bank. Objęte są nim wszystkie Karty Kredytowe Millennium Visa economic, zarówno te wydane przed promocją, jak i w czasie jej trwania.

Ponadto dla wszystkich Kart Kredytowych Millennium Visa economic, zarówno obecnie posiadanych przez Klientów jak i nowo wydanych, na stałe wydłużony został okres wolny od odsetek, który teraz wynosi 50 dni.
 
Wraz z Kartą Kredytową Millennium Visa economic Bank oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń zawierające m.in. ubezpieczenie gwarancji najniższej ceny zakupów dokonanych przy użyciu Karty oraz ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą do wysokości 15.000 EUR.
 
Kartę Kredytową Millennium Visa economic można otrzymać dzwoniąc pod numer telefonu 0-801-12-5000 lub odwiedzając jeden z oddziałów Millennium.
 
Nowej ofercie towarzyszy kampania promocyjna wykorzystująca prasę, billboardy, radio oraz internet.
 
Więcej informacji można uzyskać wchodząc na specjalną stronę poświęconą karcie Visa economic.