Informacje prasowe


28.03.2019

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Millennium Leasing partnerem 9. edycji rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”

Millennium Leasing zostało partnerem 9. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego rankingu kreatywnych przedsiębiorstw oraz start-upów w Polsce - „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”, organizowanego przez magazyn BRIEF.

- Cieszymy się, że jako partner rankingu możemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy przez ponad 25 lat, wspierając przedsiębiorczość oraz innowacyjność naszych klientów – mówi Marcin Balicki, Prezes Zarządu Millennium Leasing. - Inicjatywy takie jak „Ranking 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie” pozwalają skojarzyć „kreatywnych” z firmami o ugruntowanej pozycji na rynku, które potrzebują nowych, świeżych pomysłów, co w konsekwencji przekłada się na budowanie innowacyjnego biznesu w Polsce – dodaje.

Inauguracja tegorocznej edycji programu odbyła się 26 marca. Tego dnia został uruchomiony system przyjmowania zgłoszeń. - Ideą rankingu jest wyłonienie najbardziej kreatywnych osób, które rozwijają swoje własne projekty i przedstawienie ich szerszej publiczności. Liczymy na to, że w ten sposób przyspieszymy ich rozwój, pomożemy znaleźć nowych partnerów biznesowych. Warto zaznaczyć, że ranking nie jest przeznaczony wyłącznie dla osób, które prowadzą biznesy i projekty cyfrowe – komentuje Grzegorz Kiszluk, właściciel marki BRIEF oraz inicjator rankingu „50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie”.

| O RANKINGU |

Ideą „50 Najbardziej kreatywnych w Biznesie” jest docenienie wyjątkowych przedsiębiorców – osobistości biznesu, którzy stawiają na innowację i nieszablonowe rozwiązania, nieustannie poszukują nowych możliwości rozwoju oraz inspirują innych do działania. Celem inicjatywy jest popularyzowanie dobrych praktyk, porządkowanie i standaryzacja rynku oraz otwieranie możliwości networkingowych i biznesowych.

Zwycięstwo w rankingu stanowi dla laureatów prestiżowe potwierdzenie konsekwentnego budowania wysokiej jakości marek oraz przedsięwzięć prowadzonych na różną skalę – od koncernów, przez małe i średnie przedsiębiorstwa, po działalność start-upową w wielu dziedzinach. Rzetelność rankingu potwierdzają: kapituła, którą tworzą uznani reprezentanci świata biznesu, zwycięzcy poprzednich edycji, patroni medialni i partnerzy.

Więcej informacji o programie oraz formularz zgłoszeniowy można znaleźć na: https://kreatywni.brief.pl. Informacje o zwycięzcach 8. edycji rankingu (2018) dostępne są na stronie https://brief.pl/znamy-juz-50-najbardziej-kreatywnych-w-biznesie/