Informacje prasowe


05.05.2016

Millennium Leasing i MOTO Flota podpisały umowę o współpracy

Millennium Leasing i MOTO Flota z końcem marca br. zawarły umowę o współpracy. W wyniku wspólnego porozumienia powstała usługa AutoKomfort+, która już od czerwca będzie dostępna dla klientów Millennium Leasing, finansujących pojazdy osobowe i ciężarowe do 3,5 t.

Usługa AutoKomfort+ czyli wygodne, szybkie i oszczędne zarządzanie flotą samochodową firmy, to rozwiązanie przynoszące klientom wymierne korzyści. Aktywacja usługi pozwoli na redukcję kosztów i wzrost kontroli nad procesem serwisowania pojazdów. Usługa jest prosta i przejrzysta w użytkowaniu. Klienci uzyskają dostęp do hurtowych zakupów części i usług serwisowych w atrakcyjnych, stałych w całej Polsce cenach rabatowych. Do ich dyspozycji będzie call center, świadczące usługi doradcze w zakresie zarządzania nawet niewielką flotą pojazdów. Z okazji 25-lecia obecności Millennium Leasing na rynku, do końca 2016 roku klienci będą mieli możliwość bezpłatnego wypróbowania usługi.

Umowa o współpracy została zawarta przez Wojciecha Rybaka, Prezesa spółki Millennium Leasing oraz Adama Kapka, Prezesa spółki MOTO Flota. - Odpowiedzieliśmy na potrzeby naszych klientów. To oni nam powiedzieli, czego potrzebują w swojej codziennej pracy – powiedział Wojciech Rybak, Prezes Zarządu Millennium Leasing. Nowy produkt, który realizujemy wspólnie z Millennium Leasing, to doskonała okazja, by dotrzeć z naszą usługą do nowej grupy klientów – powiedział Adam Kapek, Prezes Zarządu MOTO Flota.

MOTO Flota jest jednym z liderów rynku, dostarczającym innowacyjne usługi zarządzania flotą dla klientów biznesowych i czołowych firm CFM w Polsce. Spółka należy do Grupy Moto-Profil - głównego dystrybutora części samochodowych w Polsce. Firmy w swojej działalności kierują się przede wszystkim lojalnością wobec partnerów handlowych oraz terminowością dostaw.

Millennium Leasing od lat oferuje finansowanie leasingiem dla większości branż w Polsce. Spółka jest aktywnym członkiem Związku Polskiego Leasingu i jedną z pierwszych firm leasingowych, które pojawiły się na polskim rynku.