Informacje prasowe


04.12.2015

Millennium Alfa najładniejszą polską kartą 2015 roku

3 grudnia podczas Polskiej Kartowej Gali, która towarzyszyła konferencji Central European Electronic Card 2015, karta kredytowa Millennium Alfa zdobyła tytuł „Najładniejszej polskiej karty” w kategorii Nagroda Jury. W konkursie wzięło udział 18 wydanych ostatnio przez banki kart płatniczych.

- Cieszę się, że karta Millennium Alfa jest ciągle w dobrej kondycji. Elegancki czarny plastik z typowo męską grafiką od początku sprzedaje się bardzo dobrze i razem z kartą kredytową Impresja tworzy zgraną parę wiodących produktów w naszej ofercie. Decydując się na kartę Alfa, klienci mają do wyboru dwa stylowe wizerunki. Z danych banku wynika, że ponad połowa użytkowników wybiera spośród nich ten, który wygrał w konkursie, przedstawiający skrzynię biegów sportowego samochodu. Mam nadzieję, że stworzona specjalnie dla mężczyzn i dopasowana do ich potrzeb karta, jeszcze długo będzie unikalnym produktem na polskim rynku. – mówi Magdalena Kwiatkowska, Kierująca Wydziałem Kart Płatniczych, Bank Millennium.

karta kredytowa Millennium Alfa

Karta kredytowa Millennium Alfa to:

 • Zwrot 5% wartości transakcji, do 760 zł przez rok w sklepach Partnerów bez przypominania o tym sprzedawcy, z możliwością łączenia z innymi promocjami.
 • Karta za 0 zł - wystarczy pięć płatności kartą w miesiącu za zakupy lub usługi.
 • Bogaty pakiet assistance zapewniający szybką pomoc w wielu niespodziewanych sytuacjach takich jak:

  • naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia i holowanie – „Pakiet Samochodowy Alfa”,
  • naprawa sprzętu RTV/AGD, sprzętu PC lub pomoc specjalisty w razie zdarzenia losowego w miejscu zamieszkania – „Pakiet Domowy Alfa”,
  • pomoc medyczna, w tym wizyta domowa lekarza, dla klienta i jego rodziny w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku – „Pakiet Medyczny Alfa”.
 • Wygodne Raty 0% - kwotę wydatków dokonanych kartą można wygodnie rozłożyć na korzystne raty i spłacić je bez odsetek.
 • Okres bezodsetkowy dla płatności w sklepach oraz wypłat gotówki z bankomatów wynosi do 51 dni.

Konferencja Central European Electronic Card odbywała się w tym roku  się pod hasłem  Commerce – Payment – Mobility – Identity – Security – Smart City. W ponad dwudziestu sesjach uczestnicy polskiego rynku kartowego rozmawiali o przyszłość płatności, rozwoju e-Commerce, polskiej karcie płatniczej, chmurze i innych rozwiązaniach IT dla rynku finansowego oraz regulacjach prawnych umożliwiających nowoczesne płatności. Konferencji towarzyszy premiera Almanachu „Polskie Karty 2016”.