Informacje prasowe


13.05.2005

Millenet - nagrody czekają

Bank Millennium rozpoczął promocję zachęcającą klientów do korzystania z systemu bankowości elektronicznej - Millenet, zarówno w zakresie realizacji przelewów czy zakładania lokat, jak i dodatkowych usług do rachunku dostępnych w serwisie internetowym.

Każdy klient, który od 9 maja do 24 czerwca br. wykona przynajmniej jedną operację lub aktywuje przynajmniej jedną usługę dodatkową, może wygrać 50.000 PLN, a poza tym 6 nagród tygodniowych, czyli 6 laptopów lub 600 nagród dodatkowych: pamięci fleszowych 128 MB. Aby wziąć udział w promocji klient powinien być użytkownikiem systemu Millenet lub uaktywnić usługę w czasie promocji.
 
Do wzięcia udziału w losowaniu uprawnia wykonanie przez Millenet jednej z operacji:

  • przelewu (z wyjątkiem przelewów między własnymi rachunkami w Banku Millennium),
  • założenie lokaty terminowej,
  • aktywacja serwisu MilleSMS,
  • zarejestrowanie wyciągów online.

W okresie promocji zaplanowano sześć losowań. Pierwsze odbędzie się 30 maja, kolejne 3, 10, 17, 24 czerwca, a ostatnie 1 lipca br. W losowaniu nagrody głównej 1 lipca br. wezmą udział wszyscy klienci, którzy dokonali w Millenet przynajmniej jednej z wymienionych operacji w okresie od 9 maja do 24 czerwca.
 
Każdy klient, który wykona w czasie promocji operację uprawniającą do wzięcia udziału w losowaniu, otrzyma przez Millenet informację zawierającą specjalny numer, który będzie brał udział w loterii. To właśnie zwycięskie numery opublikuje Bank Millennium na stronie promocji: http://www.millenet.pl/promocja_Millenet/.
Niezależnie każdy wygrywający otrzyma również przez Millenet informację o nagrodzie.