Informacje prasowe


12.12.2005

MilleKredyt ZIMA najtańszy na rynku

MilleKredyt Zima jest najtańszym kredytem konsumpcyjnym według rankingu przygotowanego przez polską edycję czasopisma Business Week. Porównywana była oferta 12 banków udzielających szybkich, krótkoterminowych kredytów. MilleKredyt Zima oferowany jest przez Bank Millennium do 31 stycznia 2006 r.

MilleKredyt Zima udzielany jest bez poręczycieli i na wyjątkowo korzystnych warunkach. Zaletą MilleKredytu ZIMA jest jego przejrzystość - poza oprocentowaniem i opłatą przygotowawczą Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi już od 9,90% a opłata przygotowawcza wynosi tylko 2% kwoty kredytu.  Dodatkowo dla Klientów, którzy skorzystają z MilleKredytu ZIMA, prowadzenie rachunku bieżącego w Banku Millennium jest bezpłatne w całym okresie kredytowania.  Minimalna kwota kredytu to 500,- złotych. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 14,64% przy następujących założeniach: kwota kredytu 3000,- złotych, okres kredytowania 12 miesięcy.
 
MilleKredyt ZIMA można przeznaczyć na dowolny cel, np.: zakup świątecznych prezentów, wyjazd na zimowe wakacje, remont mieszkania, zakup sprzętu RTV/AGD, czy sfinansowanie zakupu nowego lub używanego samochodu. Do kwoty 50.000,- złotych kredyt można otrzymać bez poręczycieli i zabezpieczeń.
 
Nie istnieje górna granica kwoty kredytu - jest ona ustalana indywidualnie,  w zależności od oceny zdolności kredytowej Klienta. Wybierając MilleKredyt ZIMA Klient może w dowolnym momencie zdecydować się na wcześniejszą spłatę części lub całości kredytu - bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Wniosek kredytowy można złożyć we wszystkich placówkach Millennium.