Informacje prasowe


01.03.2006

MilleKredyt najtańszy i najbardziej przejrzysty na rynku

MilleKredyt jest najtańszym na rynku kredytem konsumpcyjnym. W kilka dni po złożeniu wniosku Klient otrzymuje pieniądze, które może przeznaczyć na dowolny cel. Oprocentowanie kredytu wynosi od 9,9%. Opłata przygotowawcza to tylko 2% kwoty kredytu.

Minimalna wysokość MilleKredytu wynosi 500 zł, maksymalna ustalana jest indywidualnie w zależności od zdolności kredytowej klienta. Do 50 000 zł kredyt przyznawany jest bez poręczycieli, nie są też wymagane żadne dodatkowe zabezpieczenia.

Po wejściu w życie ustawy antylichwiarskiej wiele instytucji finansowych zmuszonych było obniżyć oprocentowanie kredytów, podwyższając jednocześnie opłaty związane z jego przyznaniem.
W Banku Millennium oprocentowanie wciąż wynosi od 9,9%. Największą zaletą MilleKredytu jest przejrzystość. Poza oprocentowaniem i 2% opłatą przygotowawczą Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Klient może dostosować produkt do własnych potrzeb, wybierając jego wysokość oraz okres kredytowania nawet do 60 miesięcy. Decydując się na MilleKredyt można także w dowolnym momencie spłacić wcześniej część lub całość kredytu, nie ponosząc jakichkolwiek dodatkowych kosztów. Ponadto przez cały okres kredytowania można bezpłatnie korzystać z konta w Banku Millennium, pozwala to zaoszczędzić nawet do 360 zł.

MilleKredyt jest przedłużeniem oferty MilleKredytu Zima, który cieszył się ogromnym zainteresowaniem Klientów, a także uznaniem niezależnych ekspertów. Oferta kredytów konsumpcyjnych Banku Millennium (MilleKredyt Zima) zajęła I miejsce w rankingu Businessweek.