Informacje prasowe


22.06.2005

MilleKredyt Lato w Banku Millennium

Od 22 czerwca do 21 września br., czyli przez cały czas trwania kalendarzowego lata, klienci Banku Millennium będą mogli skorzystać z MilleKredytu Lato. Jest to kredyt konsumpcyjny dla osób fizycznych przeznaczony na finansowanie bieżących potrzeb.

Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 12%. Maksymalny okres kredytowania to 24 miesiące. Rzeczywista roczna stopa procentowa to 17% przy następujących założeniach: kwota kredytu 8000 PLN, a okres kredytowania 1 rok.
 
MilleKredyt Lato można przeznaczyć na dowolny cel - nie tylko na wymarzony wyjazd wakacyjny, czy zakup letniego sprzętu sportowego, ale także np. na remont mieszkania, czy kupno sprzętu RTV/AGD. Minimalna kwota kredytu wynosi 500 PLN, a górna granica ustalana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb klienta i oceny jego zdolności kredytowej.
 
Wybierając MilleKredyt Lato klient może dostosować sposób spłaty kredytu do własnych preferencji - zdecydować się na stałe lub malejące raty miesięczne, a także na wcześniejszą spłatę części lub całości kredytu. Prowizja przygotowawcza to 2% wartości kredytu, minimum 50 PLN. MilleKredyt Lato udzielany jest w złotych. O jego otrzymanie można ubiegać się we wszystkich placówkach Millennium.