Informacje prasowe


30.09.2005

MilleKredyt JESIEŃ w Millennium

Od 29 września do 19 listopada br., klienci Millennium mogą skorzystać z promocji kredytowej MilleKredytu JESIEŃ. Jest to kredyt konsumpcyjny dla klientów indywidualnych, przeznaczony na finansowanie bieżących potrzeb.

Zaletą MilleKredytu JESIEŃ jest jego przejrzystość - poza oprocentowaniem i opłatą przygotowawczą klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 12% - dla okresu kredytowania do 24 miesięcy oraz 13% - dla okresu kredytowania od 25 do 36 miesięcy. Opłata przygotowawcza wynosi 2% kwoty kredytu, min. 50 PLN. Minimalna kwota kredytu to 500 złotych. Roczna rzeczywista stopa oprocentowania wynosi 17% przy następujących założeniach: kwota kredytu 8000 PLN, okres kredytowania 12 miesięcy.
 
MilleKredyt JESIEŃ można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyjazd na jesienne wakacje do ciepłych krajów, zakup sprzętu RTV/AGD, remont mieszkania oraz wiele innych wydatków. Do kwoty 50.000 złotych kredyt można otrzymać bez poręczycieli i zabezpieczeń. Maksymalna kwota kredytu jest ustalana indywidualnie, w zależności od wyniku oceny zdolności kredytowej klienta.
 
Wybierając MilleKredyt JESIEŃ klient może dostosować sposób spłaty kredytu do własnych potrzeb - zdecydować się na stałe lub malejące raty miesięczne, a także na wcześniejszą spłatę części lub całości kredytu - bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów. MilleKredyt JESIEŃ udzielany jest w złotych. O jego otrzymanie można ubiegać się we wszystkich placówkach Millennium.