Informacje prasowe


20.11.2017

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Limit w koncie 30 dni bez odsetek w Banku Millennium

Bank Millennium uruchomił promocję „30 dni bez odsetek III”, w ramach której klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z limitu w koncie osobistym, są zwolnieni z odsetek przez 30 dni od dnia jego uruchomienia. W ramach promocji „Limit w koncie osobistym za 0 zł" nie zapłacą też prowizji za uruchomienie limitu. Dodatkowo, w ramach oferty standardowej, w kolejnych miesiącach klienci banku mogą korzystać z limitu w koncie bez odsetek przez 7 dowolnych dni w miesiącu.

Z promocji „30 dni bez odsetek III” mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy nie mają limitu w koncie i zawnioskują oraz zawrą umowę nowego limitu w okresie od 4 listopada 2017 r. do 28 lutego 2018 r. włącznie. W ramach promocji, od dnia uruchomienia nowego limitu, przez 30 dni klienci korzystają z niego bez odsetek. Po zakończeniu 30-dniowego okresu promocyjnego, w ramach standardowej oferty banku, klienci są zwolnieni z odsetek, jeżeli korzystają z limitu do 7 dowolnych dni w miesiącu rozliczeniowym.

Z promocji „Limit w koncie osobistym za 0 zł" mogą skorzystać wszyscy klienci otwierający nowy limit w rachunku. Promocja nie dotyczy podwyższenia kwoty obecnie posiadanego limitu.

Promocja „30 dni bez odsetek III” trwa do 28 lutego 2018r., promocja „Limit w koncie osobistym za 0 zł” trwa do 31 stycznia 2018r. Szczegóły promocji można znaleźć w regulaminach dostępnych w placówkach banku oraz na stronie https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/pozyczki/limit-w-koncie-osobistym.