Informacje prasowe


09.02.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Limit w koncie 30 dni bez odsetek w Banku Millennium

Trwa promocja Banku Millennium, w ramach której klienci wnioskujący o nowy limit w koncie są zwolnieni z odsetek przez 30 dni od dnia jego udostępnienia. Nowi klienci nie zapłacą również za uruchomienie limitu.

Z promocji „30 dni bez odsetek” mogą skorzystać wszyscy klienci, którzy zawnioskują o nowy limit w koncie do 30 kwietnia 2016 r., w dowolnym kanale dostępu - przez Millenet, Aplikację mobilną, Telemillennium i w placówce. Podwyższenia kwoty limitu nie biorą udziału w promocji. Po zakończeniu promocyjnego okresu, w ramach standardowej oferty banku, klient jest zwolniony z odsetek, jeżeli korzysta z limitu do 
7 dowolnych dni w miesiącu rozliczeniowym.

- Tego typu promocją pragniemy zachęcić posiadaczy konta osobistego do aktywnego korzystania z tej przydatnej funkcjonalności. Dodatkowe środki w ramach limitu są udostępniane w formie limitu kredytowego, który obecnie stanowi jedną z najtańszych form finansowania bieżących potrzeb. – podkreśla Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

W ramach oferty specjalnej nowi klienci banku nie zapłacą też prowizji za uruchomienie limitu w koncie, jeżeli zostanie on przyznany w ciągu 90 dni od dnia otwarcia konta osobistego. Prowizji za przyznanie limitu nie zapłacą też klienci przenoszący limit z innego banku. 

Promocja „30 dni bez odsetek” trwa do 30 kwietnia 2016 r. Szczegóły promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym w placówkach banku i na stronie www.bankmillennium.pl.