Informacje prasowe


21.09.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Legitymacja ISIC w Banku Millennium za darmo nawet przez dwa lata

W ramach współpracy Banku Millennium ze Stowarzyszeniem Almatur nowi posiadacze Konta 360° Student oraz Konta 360°, którzy kupią międzynarodową legitymację studencką ISIC i spełnią prosty warunek, otrzymają zwrot opłaty za legitymację.

Specjalna oferta Banku Millennium skierowana jest do nowych klientów banku, którzy otworzą Konto 360° Student lub Konto 360° i kupią legitymację ISIC do 31 stycznia 2017 r. Aby otrzymać zwrot opłaty za legitymację (do 79 zł), wystarczy dokonać przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM w każdym z dwóch kolejnych miesięcy.

Osoby, które otrzymały zwrot i odnowią kartę na następny rok (między 1 września 2017 r. a 31 stycznia 2018 r.), mają szansę na zwrot kolejnej opłaty do 79 zł. Wystarczy, że dokonają przynajmniej jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM miesięcznie w ciągu dziesięciu miesięcy po spełnieniu poprzedniego warunku. W ten sposób uczestnicy promocji mogą cieszyć się darmową legitymacją ISIC nawet przez dwa lata.

Możliwość korzystania z bezpłatnej legitymacji ISIC jest dopełnieniem oferty Banku Millennium dla studentów. Konto 360° Student jest bezwarunkowo bezpłatne. Bezpłatne są również przelewy krajowe w złotych zlecane przez Millenet i aplikację mobilną, przelewy na telefon oraz e-mail, a także zlecenia stałe. Aby korzystać z bezpłatnej karty do konta i bezpłatnych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, wystarczy jedna płatność kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.

Legitymacja ISIC to honorowany na całym świecie dokument potwierdzający status studenta. Mogą się o nią ubiegać studenci studiów stacjonarnych, podyplomowych uczelni państwowych i prywatnych. Karta uprawnia do tysięcy zniżek na towary i usługi w Polsce oraz za granicą, a także oferuje kilka wariantów ubezpieczeń.

Szczegóły promocji „Legitymacja ISIC za darmo” dostępne są w regulaminie w placówkach banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl.