Informacje prasowe


30.11.2011

Leasingowane samochody bezpieczniejsze

Zestawy głośnomówiące instalowane gratis w nowych samochodach to kolejny sposób Banku Millennium na zachęcenie przedsiębiorców do korzystania z oferty leasingu u progu zimy.

Wraz ze zbliżającym się okresem zimowym i coraz trudniejszymi warunkami na polskich  drogach, Millennium Leasing rozpoczęło drugą edycję promocji „Leasing, który dba o Twoje bezpieczeństwo". Samochody Klientów, którzy podpiszą umowy w grudniu, zostaną wyposażone w promocyjne zestawy głośnomówiące Nokia HF-310, umożliwiające bezpieczne i zgodne z przepisami rozmowy telefoniczne w trakcie jazdy.
Zeszłoroczna edycja promocji została bardzo pozytywnie przyjęta przez Klientów - trzystu z nich odjechało nowymi, bezpieczniejszymi samochodami. Dlatego również w tym roku dołączyliśmy do kampanii społecznej „Dajemy Ci wolną rękę" i zdecydowaliśmy się doposażać finansowane pojazdy w atrakcyjne zestawy głośnomówiące. Kierowcy używający zestawów głośnomówiących są zdecydowanie bezpieczniejszymi uczestnikami ruchu drogowego niż ci, którzy trzymają telefon w ręku czy niewygodną słuchawkę na uchu. Są bardziej skoncentrowani, no i nie dostają mandatów za nieprzepisowe rozmowy - mówi Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing. 
To już kolejna akcja wspierająca wzmożone zainteresowanie leasingiem pod koniec roku. Dużym zainteresowaniem cieszy się jesienna promocja cenowa na wybrane marki przygotowana wspólnie z POL-MOT Auto. W ramach promocji przedsiębiorcy korzystają z preferencyjnych warunków finansowania i niższych cen takich samochodów jak Fiat, Peugeot, Chevrolet, Opel i Śkoda.
Dodatkowo dla wszystkich umów leasingu zawartych do końca 2011 roku ubezpieczenie Ochrona Prawna i Millennium Assistance w pierwszym roku trwania umowy oferowane jest GRATIS. Dotyczy umów na pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 t DMC w wariancie ML START.
Regulamin promocji „Leasing, który dba o Twoje bezpieczeństwo" dostępny jest we wszystkich jednostkach sieci Millennium Leasing, oddziałach Banku Millennium i na stronie internetowej www.millenniumleasing.pl. Promocja dotyczy  fabrycznie nowych samochodów osobowych, osobowych z homologacją ciężarową, ciężarowych, ciągników siodłowych, samochodów specjalnych i autobusów wszystkich marek, pochodzących od Autoryzowanych Dealerów w całej Polsce, których finansowanie oparte jest na warunkach ofertowych przez Millennium Leasing.