Informacje prasowe


11.10.2012

Leasing z kartą rabatową

Od października do każdego leasingowanego samochodu osobowego lub dostawczego Millennium Leasing dodaje motoryzacyjną kartę rabatową. Dzięki niej leasingobiorcy zadbają o swoje auta nawet o 30% taniej.

Przedsiębiorcy podobnie jak klienci indywidualni lubią rabaty. Dlatego dajemy im karty rabatowe, dzięki którym wydatki na usługi motoryzacyjne mogą być dużo niższe. Karty honorowane są w wybranych stacjach obsługi pojazdów, serwisach oponiarskich, myjniach i wszędzie tam, gdzie celem jest poprawa bezpieczeństwa  i komfortu użytkowników samochodów. To najlepszy sposób na „dopieszczenie" klientów kierowców  -  mówi Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing.
W październiku Millennium Leasing uruchomiło nową promocję skierowaną do osób zainteresowanych leasingiem samochodów osobowych i dostawczych. W trakcie trwania promocji leasingobiorcy razem z samochodem otrzymują motoryzacyjną kartę rabatową. Dzięki niej mogą taniej naprawić, wynająć i umyć auto, a co za tym idzie ograniczyć koszty eksploatacji używanych przez siebie samochodów. Karta rabatowa uprawnia do atrakcyjnych zniżek na wybrane usługi i produkty motoryzacyjne takie jak:

  • kupno części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • naprawy mechaniczne oraz blacharsko–lakiernicze realizowane w warsztatach samochodowych, także w autoryzowanych stacjach obsługi pojazdów
  • kupno i serwis opon
  • mycie samochodów
  • wynajem auta

Karty dodawane są bezpłatnie do wszystkich umów leasingu dotyczących samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, zawartych na podstawie wniosków złożonych w Millennium Leasing od 1 października do 30 listopada 2012 r. Zniżki dostępne są w ponad 400 punktach na terenie całej Polski.
Szczegóły promocji dostępne są we wszystkich jednostkach sieci Millennium Leasing i oddziałach Banku Millennium.