Informacje prasowe


09.11.2012

Leasing Eko Energia wyróżniony

Produkt Leasing Eko Energia otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy produkt Targów Infrastruktura 2012 w kategorii „Maszyny i sprzęt budowlany".

Produkt Leasing Eko Energia oferowany przez Millennium Leasing w ramach programu PolSEFF  umożliwia uzyskanie 10%. premii inwestycyjnej od wartości finansowania nowoczesnych maszyn i urządzeń. W listopadzie produkt został po raz kolejny doceniony przez rynek i wyróżniony w konkursie na najlepszy produkt Targów Infrastruktura 2012 w kategorii „Maszyny i sprzęt budowlany". Doceniono jego innowacyjność, atrakcyjność premii inwestycyjnej oraz łatwość jej uzyskania.
W Millennium Leasing już ponad 180 Klientom przyznano 10% premie inwestycyjne, a 100 kolejnych jest obecnie procesowanych. Zakres kwalifikowanych przedmiotów jest bardzo obszerny – począwszy od wózków widłowych i wtryskarek automatycznie kwalifikowanych do programu, poprzez maszyny budowlane i obrabiarki aż po projekty wymiany maszyn drukarskich i linii produkcyjnych.
Produkty Millennium Leasing były już wielokrotnie nagradzane. Ostatnio Leasing Eko Energia zdobył m.in. wyróżnienie w szóstej edycji konkursu "Perły Rynku FMCG 2012" w kategorii „Najlepsza oferta leasingowa".