Informacje prasowe


25.02.2015

Łatwy sposób na wakacje od spłaty raty pożyczki

Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium pozwala w prosty sposób zmniejszyć comiesięczne obciążenia kredytowe. Dodatkowo, w ramach trwającej do 31 marca 2015 r. promocji, spłatę pierwszej raty można odroczyć nawet o trzy miesiące.

- W dobie wyjątkowo niskiego oprocentowania pożyczek gotówkowych, warto przenieść swoje zobowiązania do jednego banku, nawet wydłużając całkowity okres spłaty. W praktyce bowiem taka „przeprowadzka” pożyczek i kredytów udzielonych na różne okresy kredytowania i na różnych warunkach, skutkuje jedną, niższą miesięczną ratą i przynosi ulgę domowemu budżetowi – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium. 

Pożyczka Konsolidacyjna w Banku Millennium umożliwia wygodną spłatę kredytów i pożyczek oraz zadłużenia w limicie w koncie i na kartach kredytowych w innych bankach. Klient uzyskuje jedną, niższą, z góry określoną miesięczną ratę. Co więcej, do 31 marca br. wystarczy podczas składania wniosku o Pożyczkę Konsolidacyjną zdecydować się na skorzystanie z promocji „Wakacje od spłaty raty”, żeby zapłacić pierwszą ratę nawet po trzech miesiącach od podpisania umowy.

Proces udzielania Pożyczki Konsolidacyjnej jest bardzo szybki i prosty - podczas rozmowy z doradcą wystarczy jedynie wskazać, które produkty mają zostać przeniesione, a jeśli są widoczne w Biurze Informacji Kredytowej, czyli w większości przypadków, nie trzeba dostarczać żadnych dodatkowych dokumentów kredytowych. Prowizja od kwoty przenoszonych kredytów wynosi 0%, a spłatę można rozłożyć nawet na 7 lat. Klient, decydujący się na konsolidację zobowiązań w Banku Millennium, może także otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel. 

Ponadto, dzięki Gwarancji Najniższego Oprocentowania, Klient zyskuje pewność, że zaciąga pożyczkę z najniższym dostępnym dla niego oprocentowaniem. Jeżeli w ciągu 30 dni od zawarcia umowy znajdzie  niższe oprocentowanie pożyczki dla tej samej kwoty i okresu kredytowania oraz przedstawi otrzymaną ofertę na piśmie wraz z decyzją kredytową, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki Klientowi zaproponowano w innym banku.

Szczegółowe informacje oraz regulamin promocji dostępne są w placówkach Banku Millennium oraz na stronie www.bankmillennium.pl.