Informacje prasowe


17.01.2014

Łatwa konsolidacja zobowiązań w Banku Millennium

Bank Millennium istotnie zmodyfikował ofertę Pożyczki Konsolidacyjnej, dzięki czemu klienci mogą teraz przenieść swoje pożyczki i kredyty z innych banków w bardzo prosty i szybki sposób.

Dzięki znacznemu uproszczeniu procesu, podczas rozmowy z doradcą wystarczy jedynie wskazać, które produkty mają zostać przeniesione, a w przypadku kredytów dostarczyć umowę z innego banku. Dla konsolidacji limitów w koncie i kart kredytowych nie są wymagane żadne dokumenty. W wyniku wprowadzenia zmian w systemie obsługi wniosków kredytowych, każdy doradca Banku Millennium ma możliwość aktywnego proponowania klientom redukcji rat. Klienci mogą zdecydować się na konsolidację na każdym etapie wnioskowania o standardową Pożyczkę Gotówkową i przenieść do Banku Millennium dowolną liczbę produktów. Mogą też otrzymać dodatkową gotówkę na dowolny cel.

W pierwszym kwartale roku obserwujemy zwykle wzmożone zainteresowanie ofertą konsolidacji. To naturalne, ze klienci po okresie bardzo dużych świątecznych wydatków poszukują sposobów na  zmniejszenie miesięcznych obciążeń powstałych w tym czasie - stąd nasza propozycja. Zadbaliśmy też o atrakcyjność warunków cenowych oferty. W przypadku przenoszenia do nas zobowiązań klient nie płaci prowizji oraz, podobnie jak w przypadku każdej Pożyczki Gotówkowej Banku Millennium, otrzymuje Gwarancję Najniższego Oprocentowania. Wierzymy, że oferta zyska uznanie klientów, bo zamiast wielu rat w innych bankach pozwala płacić tylko jedną, niższą ratę w Banku Millennium – mówi Wioletta Pawińska, Kierująca Wydziałem Kredytów Konsumpcyjnych w Banku Millennium.

Gwarancję Najniższego Oprocentowania otrzymuje każdy klient, który zawiera z Bankiem Millennium umowę pożyczki. Jeśli w ciągu 30 dni po zawarciu umowy znajdzie tańszą ofertę dla tej samej kwoty i okresu kredytowania, Bank Millennium zwróci różnicę już zapłaconych odsetek oraz obniży oprocentowanie do poziomu, jaki zaoferowano w innym banku.