Informacje prasowe


29.04.2010

Kredyt Hipoteczny Millennium najlepszy wg Open Finance!

Bank Millennium zdobył pierwsze miejsce w rankingu złotowych kredytów hipotecznych wg Open Finance*. Bank Millennium został liderem rankingu, wyprzedzając aż 25 konkurentów. O wyróżnieniu Millennium zdecydowały atrakcyjne warunki cenowe oferty, a także szeroka dostępność kredytu (realna możliwość uzyskania przez Klientów potrzebnej kwoty kredytu, do 100% wartości nieruchomości).

Zwycięstwo Millennium potwierdza, że zmiany wprowadzone w ofercie bankowości hipotecznej w ostatnich miesiącach są zauważane i doceniane przez rynek. W rezultacie liczba wniosków kredytowych składanych w Banku systematycznie rośnie.
Kredyt Hipoteczny Banku Millennium to:

  • finansowanie do 100% wartości nieruchomości
  • prowizja 0%**
  • atrakcyjny poziom marż i oprocentowania - marża już od 1,60%***
  • korzystne warunki finansowania dla osób budujących domy

Teraz te same, wyjątkowo korzystne, warunki oferty są możliwe do uzyskania w programie „Rodzina na swoim", w ramach którego przez pierwsze 8 lat do 50% odsetek kredytu pokrywa Skarb Państwa.

*ranking złotowych kredytów hipotecznych z dnia 27 kwietnia 2010 r.
** oferta dla Posiadaczy konta osobistego i karty do konta w Banku Millennium. Promocja ważna do 07.06.2010 r. Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa od 6,59% do 7,53% dla kredytów w PLN - stan na dzień 01.04.2010 r.
*** marża dostępna dla kredytu pow. 100 tys. zł  z LTV do 30%.