Informacje prasowe


08.05.2017

Kredyt hipoteczny bez prowizji w stałej ofercie Banku Millennium

Dotychczasowa promocja 0% prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego dla klientów indywidualnych weszła do stałej oferty banku. Bank zniósł też prowizję za wcześniejszą spłatę kredytu hipotecznego przez cały okres kredytowania. Oferta dostępna jest dla każdego, a skorzystanie z niej nie wymaga spełnienia żadnych dodatkowych warunków.

Zniesienie prowizji za udzielenie kredytu hipotecznego oraz za wcześniejszą spłatę przez cały okres kredytowania dotyczy wszystkich produktów hipotecznych dla klientów indywidulanych - kredytu hipotecznego, kredytu hipotecznego w programie Mieszkanie dla Młodych, Kredytu Konsolidacyjnego oraz Pożyczki Hipotecznej.

- Klienci bardzo dobrze przyjęli promocję 0% prowizji za udzielenie kredytu, dlatego podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu zerowej prowizji do stałej oferty. Poszliśmy też o krok dalej i zgodnie z oczekiwaniami klientów znieśliśmy prowizję za wcześniejszą spłatę przez cały okres kredytowania. Chcemy, by klienci mieli większy dostęp do kredytów hipotecznych i aby nasza oferta była maksymalnie prosta i przejrzysta - mówi Agata Chrzanowska, Dyrektor Wydziału Kredytów Hipotecznych w Banku Millennium.

Bank dodatkowo uprościł tabelę marż tj. zrezygnował ze stosowanych wcześniej przedziałów kwotowych oraz ograniczył przedziały LTV. Natomiast aktywni klienci, wnioskujący o Kredyt Hipoteczny w Banku Millennium, mogą nadal korzystać z obniżki marży:

  • o 0,3 p.p. jeżeli są posiadaczami konta oraz karty debetowej do konta w Banku Millennium i wykonają za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie;
  • o 0,5 p.p. jeżeli są posiadaczami konta i karty debetowej do konta w Banku Millennium, na konto co miesiąc wpływa wynagrodzenie lub dochód netto oraz zostaną wykonane za pomocą karty transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

 

Przedział LTV Marża kredytu uwzględniająca obniżkę o 0,5 p.p.
do 60% 2,0%
60,01% - 80% 2,2%
od 80,01% 2,3%

 

Więcej informacji na https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne