Informacje prasowe


17.03.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Korzystne przewalutowania transakcji kartowych dla każdego w Banku Millennium

Zagraniczne wyjazdy będą jeszcze łatwiejsze. Klienci Banku Millennium od teraz mogą swobodnie korzystać ze swoich kart, płacąc w walutach obcych. Bank udostępnił wszystkim posiadaczom kart korzystne przewalutowanie transakcji.

Wszyscy klienci indywidualni i biznesowi Banku Millennium mogą od teraz wygodniej płacić kartami w obcych walutach. Każda transakcja rozliczona zostanie po korzystnym kursie organizacji płatniczych bezpośrednio na złotówki. Wcześniej opcja korzystniejszego rozliczenia zagranicznych transakcji dostępna była wyłącznie dla kart kredytowych i kart debetowych do konta Millennium 360°. Zmiana sprawia, że transakcje wszystkimi kartami Banku Millennium rozliczane będą na jednolitych zasadach.

Klient z kartą płatniczą Banku Millennium ma dostęp do wszystkich walut świata po atrakcyjnych kursach walutowych organizacji płatniczych. Co warte podkreślenia, działa to dla wszystkich kart w ofercie dla klientów indywidualnych i klientów biznesowych i wszystkich transakcji kartą w walucie obcej, nawet płatności internetowych czy wypłat gotówki z bankomatu. Dla wybranych produktów bank udostępnia dodatkowe rozwiązania walutowe. Dzięki nim klient może wykonać transakcje walutowe do kwoty 1000 zł miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie. Jeśli planuje większe zakupy, może też wykupić Pakiet walutowy, czyli dostęp na tych samych warunkach do nielimitowanych transakcji bez dodatkowej marży, za 9,90 zł tygodniowo. Limit i Pakiet walutowy dostępne są dla wybranych kart kredytowych i kart debetowych do konta Millennium 360°.

- Nasi klienci bardzo dobrze przyjęli rozwiązanie wprowadzone wiosną ubiegłego roku z kontem Millennium 360°. Możliwość wykonywania transakcji walutowych do kwoty 1000 zł miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie a powyżej tej kwoty łatwe uruchomienie Pakietu Walutowego znoszącego ten limit były bardzo popularnymi usługami, zwłaszcza w trakcie wakacji i ferii, gdy wiele osób decyduje się na wypoczynek za granicą. Wystarczy jedna karta płatnicza ta sama, którą posługujemy się na co dzień, aby korzystnie płacić we wszystkich walutach świata. Doceniają to osoby, które cenią sobie wygodę. Nie trzeba już szukać kantoru ani otwierać dodatkowych kont czy kart walutowychmówi Szymon Kuchciak, kierujący Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Więcej informacji na stronie banku: www.bankmillennium.pl.