Informacje prasowe


09.09.2015

Konto Prestige World w Banku Millennium

Bank Millennium wprowadził do oferty nowy rachunek osobisty dla klientów o wyższym statusie majątkowym - Konto Prestige World. Wraz z kontem oferowane są wyjątkowe produkty, usługi i przywileje, m.in. specjalna Linia Prestige, bezpłatne wypłaty z bankomatów na całym świecie, darmowe przelewy zagraniczne, bezpłatne konta walutowe i karta w euro. Wybierając Konto Prestige World można dodatkowo korzystać z ubezpieczeń Pakiet Bardzo Pomocny oraz Dokumenty w Podróży i Concierge.

Klienci Prestige poszukują wyjątkowej oferty, dlatego proponujemy im usługi bankowe na najwyższym poziomie i rachunek, którego funkcje znacznie wykraczają poza standardowe. Umożliwiamy wygodne zarządzanie finansami z każdego miejsca na świecie i o każdej porze, oferujemy też rozwiązania, które zapewnią komfort i poczucie bezpieczeństwa w życiu codziennym i w podróży. – mówi Przemysław Dukiel, Kierujący Wydziałem Rachunków Bieżących w Banku Millennium.

Konto i usługi za 0 zł

Konto Prestige World jest bezpłatne dla wszystkich klientów z miesięcznymi wpływami na rachunek w wysokości co najmniej 10 tys. zł (w poprzednim miesiącu lub jako średnia z ostatnich 3 miesięcy), którzy dokonali przynajmniej jednej bezgotówkowej płatności kartą do konta. Niezależnie od spełnienia warunków bezpłatne są zawsze:

 • przelewy krajowe w złotych przez internet, telefon i w oddziale,
 • przelewy zagraniczne w trybie standardowym,
 • przelewy SEPA przez internet, telefon i w oddziale,
 • zlecenia stałe i polecenia zapłaty,
 • wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą,
 • wydanie i korzystanie z karty do konta,
 • Pakiet Bezpieczeństwa do karty: pakiet składa się z 25 powiadomień SMS oraz ubezpieczenia „Ochrona Karty” obejmującego: ubezpieczenie od nieuprawnionego użycia karty, ubezpieczenie od rabunku gotówki pobranej z bankomatu lub terminala POS, ubezpieczenie zakupu oraz gwarancję najniższej ceny.

Pakiet Bardzo Pomocny z ubezpieczeniem Dokumenty w Podróży i Concierge

Posiadaczom Konta Prestige World oferowany jest Pakiet Bardzo Pomocny - całodobowa pomoc medyczna i wsparcie fachowców w zakresie różnego rodzaju domowych napraw. W przypadku nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku, posiadacze Pakietu mogą skorzystać m.in. z wizyt domowych lekarza i pielęgniarki, w razie zdarzenia losowego - m.in. z interwencji hydraulika, elektryka, ślusarza, szklarza oraz napraw sprzętu AGD/RTV/PC, a także z pomocy w zakresie sprzętu IT – m.in. naprawy smartfona, telefonu, tabletu oraz zakupu urządzenia w razie kradzieży. Pakiet jest bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy od daty otwarcia rachunku. Klienci mogą skorzystać aż z 7 interwencji w roku. Wystarczy kontakt z całodobowym Centrum Alarmowym.

Korzystający z Pakietu Bardzo Pomocnego otrzymują dodatkowo bezpłatne ubezpieczenie Dokumenty w Podróży i Concierge, które zapewnia skuteczną pomoc w przypadku utraty dokumentów za granicą i posiada bogaty pakiet usług concierge.

Bezpłatne konta walutowe i karta w euro

Posiadaczom Konta Prestige World oferowane jest bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunków walutowych oraz karty do konta w euro, która umożliwia korzystne rozliczenia transakcji wykonywanych poza krajem.

Dostęp do finansów w dowolnym miejscu i czasie

Konto Prestige World to możliwość bieżącego zarządzania finansami poprzez:

 • Linię Prestige – specjalny całodobowy serwis telefoniczny, dostępny tylko dla klientów Prestige,
 • aplikację mobilną na smartfony i tablety, pozwalającą korzystać ze wszystkich najważniejszych funkcji rachunku,
 • wielokrotnie nagradzany, nowoczesny system bankowości internetowej Millenet,
 • sieć ponad 400 oddziałów na terenie całego kraju.

Więcej informacji nt. oferty Konta Prestige World można uzyskać w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce, pod numerem Linii Prestige (801 12 70 00) lub na stronie www.bankmillennium.pl.