Informacje prasowe


02.10.2014

Konto na dobry początek roku akademickiego

Październik to czas powrotu studentów na wyższe uczelnie po wakacyjnej przerwie. Poza przygotowaniem do kolejnych miesięcy nauki, warto założyć w Banku Millennium Konto 360° Student, korzystać z szeregu przywilejów zarezerwowanych dla jego posiadaczy, a przy okazji wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Konto 360° Student to oferta skierowana do osób w wieku od 18 do 26 lat. Konto 360º Student prowadzone jest zawsze bezpłatnie, a aby mieć zagwarantowane pozostałe korzyści, tzn.:

  • 0 zł za kartę do konta (Visa Konto 360º),
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą,

wystarczy wykonać min. 1 płatność kartą do konta w miesiącu. Bezpłatne są również przelewy krajowe w złotych przez Millenet i bankowość mobilną, realizacja zleceń stałych czy przelewy na e-mail i numer telefonu komórkowego. Posiadacze tego rachunku mogą też oszczędzać na bardzo dobrych warunkach, korzystając ze specjalnej oferty depozytowej. Do Konta 360º Student może być wydana także karta Millennium Visa Euro26, dzięki której można korzystać z szeregu zniżek w Polsce i za granicą oraz z atrakcyjnego ubezpieczenia. 

Z okazji rozpoczynającego się nowego roku akademickiego, w październiku Bank Millennium odwiedzi wybrane wyższe uczelnie w całej Polsce. Przy specjalnie przygotowanych stanowiskach Banku Millennium będzie można błyskawicznie założyć Konto 360° Student i cieszyć się pełnym korzyści rachunkiem bankowym. 

Dodatkowo, z myślą o nowych posiadaczach Konta 360° Student, został przygotowany specjalny konkurs.  Wszyscy nowi Klienci Banku Millennium, którzy w październiku br. założą Konto 360º Student, wypróbują do końca listopada br. działanie karty do konta, bankowości internetowej oraz Aplikacji Mobilnej Banku Millennium, a następnie krótko opiszą swoje wrażenia (maks. 1500 znaków) i prześlą do Banku Millennium, mogą wygrać atrakcyjne nagrody:

  • 10 x czytnik E-Book KINDLE
  • 30 x iPod Shuffle 

W konkursie nagrodzeni zostaną uczestnicy, którzy w najbardziej wnikliwy i kreatywny sposób przedstawią swoje wrażenia z korzystania z usług Banku Millennium. 

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu „Sprawdź Konto 360° Student i podziel się opinią” można znaleźć pod adresem: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360-student.