Informacje prasowe


06.10.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Konto dla nowej firmy z premią do 3000 zł w Banku Millennium

Nawet 3000 zł premii zyskać mogą przedsiębiorcy otwierający Konto Mój Biznes w aktualnej promocji Banku Millennium. W telewizji ruszyła emisja najnowszej reklamy m.in. promująca to rozwiązanie.

Konto Mój Biznes to idealne rozwiązanie dla osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, dla wspólników spółek cywilnych oraz rolników. Aby zyskać premie należy otworzyć ten rachunek, zalogować się w aplikacji mobilnej oraz przedstawić wpływ na konto minimum 1000 złotych w każdym z 5 kolejnych miesięcy. Wtedy można zyskać aż do 600 złotych w ramach zwrotu części kosztów paliwa, do 200 złotych za przelew do ZUS, 600 złotych za terminal płatniczy, 600 złotych za umowę leasingu, 600 złotych za kredyt firmowy oraz 400 złotych za założenie firmy w Millenecie lub aplikacji. Szczegółowe warunki zwrotów określa regulamin akcji.

Promocji towarzyszy szeroka kampania reklamowa. - W biznesie liczy się pomysł. A potem liczy się wszystko, każda złotówka, więc obniżam koszty. W promocji Banku Millennium nie płacę za prowadzenie konta firmowego przez dwa lata, a dzięki promocyjnej premii zyskuje jeszcze więcej, nawet 3000 złotych. - mówi bohater filmowego materiału. Barber przekonuje, jak łatwo można otworzyć firmę przez internet bez wychodzenia z domu. Spot będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz na kanale YouTube Banku Millennium https://youtu.be/0Cs_8aRL3v8link otwiera się w nowym oknie. Kreację przygotowała agencja Change Serviceplan, a media zakupił dom mediowy Starcom. Całości komunikacji dopełnią działania online.

W ramach promocji „Zyskaj z kontem dla biznesu – edycja trzecia” przedsiębiorca nie płaci za prowadzenie Konta Mój Biznes aż przez 2 lata. Jak przekonuje nowa reklama zainteresowani mają również możliwość otworzenia działalności gospodarczej wraz z kontem firmowym za pośrednictwem formularza na stronie internetowej banku lub w aplikacji mobilnej. To wyjątkowo wygodne rozwiązanie, z którego startujący w biznesie często korzystają. Kampania promuje również aplikację Millennium POS, która zamienia smartfon w terminal płatniczy. Bank Millennium stale rozwija ofertę dla klientów biznesowych. W tegorocznym rankingu World’s Best Digital Bank magazynu Global Finance zdobył nagrodę „Best SME Banking in Poland”.

Promocja "Zyskaj do 3000 zł z Kontem Mój Biznes" jest limitowana. Jej szczegóły oraz regulamin dostępne są w placówkach banku oraz na stronie internetowej: www.bankmillennium.pl/biznes/rachunki-biezace/konto-moj-bizneslink otwiera się w nowym oknie.