Informacje prasowe


13.06.2012

Konto Biznes Trade oraz Leasing Eko Energia zdobyły wyróżnienia w kategoriach „Najlepsza oferta bankowa" oraz „Najlepsza oferta leasingowa" w szóstej edycji konkursu „Perły Rynku FMCG 2012".

7% w skali roku oferuje teraz Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium. Promocja dotyczy nowych środków w wysokości do 25 000 zł.

Cieszę się z uznania jakim obdarzyli nas klienci, choć nie jestem zdziwiony. Od lat dostosowujemy produkty do oczekiwań i możliwości klientów oraz dbamy o dobre relacje z przedsiębiorcami. Teraz to procentuje – mówi Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing. Nasze produkty dla firm łączą aspekt funkcjonalności z atrakcyjnością cenową. Rachunek Trade jest tego dobrym przykładem. Wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, gdyż głosy zostały oddane przez niezależnych ekspertów rynku – klientów - dodaje Lidia Filak, Kierująca Segmentem Klientów Biznes.
Wręczenie nagród nastąpiło podczas uroczystej Gali w dniu 12 czerwca w Hotelu Marriott w Warszawie. W konkursie „Perły Rynku FMCG 2012" na zgłoszone przez producentów i dystrybutorów produkty głosowali właściciele i pracownicy sklepów wybierając te, które najlepiej się sprawdziły i pomogły osiągać zyski. W przypadku produktów finansowych były to więc osoby bezpośrednio korzystające z oferty banku. 
Podobnie jak w latach ubiegłych, wyniki policzył niezależny instytut badawczy GfK Polonia, który zebrał i zanalizował wypełnione ankiety. Do tegorocznej edycji konkursu producenci zgłosili prawie 300 produktów – nowości i innowacji wprowadzonych na rynek w 2011 roku, które redakcja „Wiadomości Handlowych" podzieliła na 54 kategorie. 
„Perły" wyłoniono głosami blisko 700 detalistów.