Informacje prasowe


05.04.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Konto 360˚ – rachunek bankowy najwyższych lotów

W najnowszej reklamie telewizyjnej Konta 360˚ wystąpiła Maja Kuczyńska, wicemistrzyni świata w indoor skydivingu. Podobnie jak w poprzednich spotach Banku Millennium, w reklamie wystąpił także Radek Kotarski, twórca popularnych Polimatów.

W reklamie telewizyjnej, której emisja rozpocznie się 6 kwietnia, możemy podziwiać niezwykłe umiejętności Mai Kuczyńskiej, srebrnej medalistki mistrzostw świata w indoor skydivingu. Dyscyplina ta polega na wykonywaniu skomplikowanych akrobacji podczas lotu w tunelu aerodynamicznym. Sportowcy prezentują trudne technicznie, a przy tym bardzo efektowne wizualnie układy. Rozpędzone do prędkości ok. 200 km/h powietrze pozwala oderwać się od ziemi i spełnić odwieczne marzenie człowieka o lataniu.

W świecie finansów lekkość można poczuć wybierając konto bankowe, które w łatwy sposób może być bezpłatne, a przy tym zapewnia dostęp do wielu dodatkowych korzyści. Takie jest Konto 360°, oferowane przez Bank Millennium. To nowoczesny rachunek, dzięki któremu można nie tylko wygodnie zarządzać finansami, ale np. korzystać z pomocy medycznej i technicznej w ramach atrakcyjnego pakietu assistance. Wystarczą łączne miesięczne wpływy w wysokości 1000 zł oraz jedna płatność kartą lub BLIKIEM w miesiącu, aby nie płacić za konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów. Bezwarunkowo bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez serwis internetowy i aplikację mobilną, zlecenia stałe, polecenia zapłaty oraz przelewy na numer telefonu komórkowego.

Nową reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania reklamowa będzie prowadzona również w internecie. Kreację spotu przygotowała agencja Change Serviceplan, a za jego produkcję odpowiada Film Reaktor. Media zakupił dom mediowy Initiative Media, działaniami w internecie zajmuje się agencja Isobar Poland.

Pełne informacje o ofercie Konta 360° można uzyskać w placówkach Banku Millennium lub odwiedzając stronę https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/konta-osobiste/konto-360.

NOTA PRAWNA
Zwolnienie z opłat za Konto 360°, kartę do konta oraz wypłaty z bankomatów w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu. Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych przez Millenet i aplikację mobilną. Wypłata z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium SA. Do konta oferowany jest opcjonalny „Pakiet Bardzo Pomocny” uprawniający do 7 świadczeń assistance (medycznych/technicznych) w ciągu roku, bezpłatny przez pierwszych 12 miesięcy prowadzenia konta. Opłata za kolejne miesiące wynosi 4,98 zł. Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA, Regulaminie Oferty „Pakiet Bardzo Pomocny”, Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia i Karcie Produktu „Pakiet Bardzo Pomocny” oraz Dokumencie zawierającym informacje o produkcie ubezpieczeniowym, dostępnych w placówkach Banku oraz na www.bankmillennium.pl.