Informacje prasowe


23.02.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Konto 360º Banku Millennium z premią 300 zł

Rozpoczęła się trzecia edycja promocji Konta 360º i Konta 360º Student Banku Millennium, przygotowana we współpracy z Groupon.pl, w ramach której możliwe jest uzyskanie przez nowych klientów premii w wysokości do 300 zł.

W ramach promocji na stronie Groupon.pl można nabyć kupon o wartości 5 zł. Nabywca kuponu, który do 31 marca 2016 r. otworzy Konto 360º lub Konto 360º Student składając wniosek poprzez link podany na kuponie, ma możliwość otrzymania dwóch nagród pieniężnych:

  • nagrody jednorazowej w wysokości 30 zł, po aktywowaniu aplikacji mobilnej Banku Millennium do dnia 31 marca 2016 r.
  • nagrody w wysokości 6% (nie więcej niż 30 zł) wartości transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą do konta w sklepach stacjonarnych lub przy użyciu usługi BLIK i zaksięgowanych na rachunku klienta w danym okresie rozliczeniowym, jeżeli na konto wpłyną w danym okresie rozliczeniowym środki w kwocie nie niższej niż 1500 zł. Promocja obejmuje dziewięć okresów rozliczeniowych (oprócz pierwszego pokrywają się one z miesiącami kalendarzowymi).

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie posiadają żadnego produktu w Banku Millennium i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator.

Sprzedaż kuponów promocyjnych na Groupon.pl przewidziana jest do 15 marca 2016 r. lub do wyczerpania puli kuponów. Promocja trwa do 30 listopada 2016r. i nie łączy się z innymi promocjami dotyczącymi Konta 360º i Konta 360º Student. Szczegóły promocji można znaleźć w regulaminie dostępnym w placówkach banku i na stronie www.bankmillennium.pl oraz na Groupon.pl.