Informacje prasowe


29.08.2016

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Komfortowo, nowocześnie i automatycznie w nowej placówce Banku Millennium w C.H. Manufaktura

Klienci C.H. Manufaktura mogą od dzisiaj korzystać z usług pierwszej w Łodzi placówki Banku Millennium z automatyczną obsługą gotówkową, w nowoczesnej architektonicznej aranżacji i nowej funkcjonalności.

Nowy standard jest efektem badania jakościowego przeprowadzonego wśród klientów Banku Millennium. Z licznych wywiadów wynika, że cenią oni Bank za jakość obsługi oraz umiejętność właściwego rozpoznania i analizy ich potrzeb przez doradców. Od swojego Banku oczekują m. in. zmiany aranżacji wnętrza na bardziej nowoczesne, zautomatyzowanej i szybszej obsługi gotówkowej poprzez wprowadzenie wielofunkcyjnych wpłatomatów. Proponowali również wydzielenie przestrzeni do rozmów, uatrakcyjnienie strefy klienta i wprowadzenie do tej przestrzeni nowoczesnych nośników informacyjnych.

- Z badań oczekiwań najmłodszych klientów tzw. Generacji Z i Millennialsów, które są podstawą prognoz rozwoju rynku w przyszłości wynika, że chociaż najczęstszym sposobem kontaktu z bankiem są dla nich urządzenia mobilne, to jednak nadal widzą potrzebę istnienia tradycyjnych placówek bankowych. Oczekują jednak placówek o bardziej nowoczesnej funkcjonalności, która adekwatniej odpowiada generalnej cyfryzacji społeczeństwa, nadal oferujących wysoką jakość bezpośrednich kontaktów klienta z pracownikiem banku. Nowy format placówek wyraża filozofię Banku Millennium, która rozmowę z klientem i dogłębną analizę jego potrzeb stawia na pierwszym miejscu. Przestrzeń jest więc zaaranżowana tak, aby wizyta w naszej placówce sprzyjała pogłębianiu relacji z klientami – mówi Wojciech Rybak, Członek Zarządu Banku Millennium, odpowiedzialny za bankowość detaliczną. -W wyborze lokalizacji podążamy szlakiem naszych klientów, dlatego otwieramy nowoczesne placówki w centrach handlowych, często przez nich odwiedzanych – dodał.

Nowa placówka w C.H. Manufaktura zapewnia sprzedaż pełnej gamy produktów bankowych, usługi posprzedażowe oraz nowość - automatyczną obsługę gotówkową. Usługa dostępna jest za pomocą urządzenia uniwersalnego pozwalającego na wpłatę i wypłatę gotówki, a także operacje z użyciem BLIKA, czynne w godzinach działalności centrum handlowego. Klientów i pracowników placówki otacza stylowa i komfortowa aranżacja wnętrza. W nowej placówce wzrok przyciągają nowoczesne elementy wyposażenia, które prawie w stu procentach zostały wykonane przez polskich producentów i projektantów. Materiały wykończeniowe i detale wyposażenia są efektem obserwacji trendów w projektowaniu oraz zmian jakie zachodzą w otoczeniu klientów Banku. Placówka zapewnia dodatkowe udogodnienia np. stanowiska z dostępem do bankowości elektronicznej - Millenetu oraz demo bankowości mobilnej: tablet i duży ekran.

Manufaktura to bijące serce Łodzi i nowe centrum miasta, w którym przestrzeń kultury i wyrafinowanej rozrywki znakomicie łączy się ze światem handlu i rekreacji.

Pierwsza placówka w nowym formacie działa już od lipca br. w Gdańsku. Do końca 2016 roku Bank Millennium planuje otworzyć podobne odziały w Katowicach, a na początku 2017 roku także w Warszawie oraz innych miastach.