Informacje prasowe


08.07.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Kolejny bank dostępny w bankowości elektronicznej Banku Millennium

Bank Millennium udostępnił kolejny bank w swojej bankowości elektronicznej. Teraz klienci Banku Millennium mogą dodać w ramach usługi Finanse 360° konta z banku BNP Paribas.

Usługa Finanse 360° pozwala sprawdzić stan konta i historię transakcji na rachunku w innym banku. Przeszukiwanie historii możliwe jest po słowach kluczowych w wybranym okresie, po określonej kwocie oraz po określonym typie transakcji. Klient może też zarządzać zgodami na dostęp do informacji z innych banków. Zakres informacji dostępnych dla klienta po podłączeniu danych z innego banku jest zależny od informacji udostępnianych w ramach usługi przez tę instytucję.

Uruchomienie usługi jest bardzo proste. Wystarczy:

- kliknąć w link znajdujący się w sekcji Moje środki lub na banerze na stronie głównej w bankowości elektronicznej;
- udzielić zgody na dostęp do informacji o rachunku z wybranego banku;
- po przekierowaniu na stronę innego banku zalogować się na tej stronie;
- zdecydować, które konta mają być widoczne w Millenecie i aplikacji mobilnej.

Po dodaniu banku BNP Paribas usługa Finanse 360° Banku Millennium obejmuje możliwość dodania kont prowadzonych aż w siedmiu bankach - Alior Banku, ING Banku Śląskim, mBanku, Pekao, PKO BP, Santanderze oraz BNP Paribas, a z kont w PKO BP, mBanku, ING Banku Śląskim, Santander Banku, Alior Banku oraz Banku Pekao S.A. klient może zlecić dodatkowo przelew krajowy.

Usługi proponowane przez Bank Millennium w ramach otwartej bankowości są stale rozwijane.