Informacje prasowe


13.09.2010

Kasia Kowalska w kampanii reklamowej kredytów hipotecznych Banku Millennium

Bank Millennium rozpoczyna nową kampanię reklamową kredytów hipotecznych. Gwiazdą kampanii będzie znana polska wokalistka, Kasia Kowalska.

Nową reklamę telewizyjną promującą kredyty hipoteczne Banku Millennium będzie można zobaczyć od 18 września br. na antenach stacji publicznych, komercyjnych i w wybranych kanałach tematycznych. Wystąpiła w niej Kasia Kowalska, wokalistka, której piosenki od lat cieszą się dużą popularnością. Tłem muzycznym reklamy jest nowa piosenka artystki pt. „Twój czas". To energetyczny utwór, słychać w nim radość, którą czujemy, gdy nasze marzenia i plany związane z posiadaniem własnego domu stają się rzeczywistością - podkreśla Beata Krupińska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku Millennium. - Reklama pokazuje, jak z pomocą kredytu hipotecznego Banku Millennium można te plany zrealizować.
Kiedy usłyszeliśmy piosenkę, scenariusz filmu zrodził się od razu. Dzięki Kasi ta krótka opowieść o kilku rodzinach, które zdecydowały się otworzyć nowy etap swojego życia, naprawdę działa na emocje. Odwołaliśmy się do znanego chyba wszystkim uczucia radosnej euforii, kiedy człowiek przeprowadza się „na swoje" - mówi Wojciech Putrzyński, Dyrektor Zarządzający Mather Communications.
Kampania reklamowa kredytów hipotecznych obecna będzie także na antenach stacji radiowych oraz w prasie i w Internecie. Towarzyszą jej materiały BTL - plakaty oraz ulotki od dziś rozmieszczone w oddziałach Banku Millennium w całej Polsce. Na potrzeby działań promocyjnych, skierowanych do klientów Banku Millennium, wyprodukowano także specjalne płyty CD z kilkoma piosenkami wokalistki, w tym z utworem wykorzystanym w reklamie.
Kreację kampanii przygotowała agencja Mather Communications, media zakupił dom mediowy Initiative Warszawa.