Informacje prasowe


03.04.2015

Karty Millennium Alfa i Impresja przez pół roku za darmo

W lekkiej, wiosennej ofercie Banku Millennium wszyscy klienci, którzy w kwietniu podpiszą umowę o kartę kredytową Millennium Alfa lub Millennium Impresja będą przez pierwsze sześć miesięcy zwolnieni z opłat za obsługę karty, niezależnie od ilości transakcji w miesiącu. Oferta trwa do 30 kwietnia 2015 r. Po tym okresie korzystanie z kart może być nadal bezpłatne – wystarczy 5 płatności kartą w miesiącu.

Millennium Impresja została stworzona specjalnie z myślą o kobietach, a więc skoncentrowana na stylu życia i potrzebach współczesnych kobiet. Millennium Alfa prezentuje męski punkt widzenia, począwszy od czarnego plastiku z typowo męską grafiką, a skończywszy na partnerach karty, wybranych pod kątem zwyczajów zakupowych mężczyzn. 

Zakupy z kartami Millennium Alfa i Millennium Impresja to wydawanie i oszczędzanie w jednym. Posiadacze kart mogą liczyć na zwrot 5%* wartości transakcji dokonanych w sklepach Partnerów, aż do 760 zł* rocznie. Na oszczędnościowe zakupy zapraszają sklepy oferujące produkty i usługi wybierane przez kobiety i mężczyzn w codziennym życiu (wyposażenie domu, części samochodowe, rozrywkę, sport i rekreację, podróże, biżuterię, kosmetyki, odzież, obuwie, żywność i artykuły dla dzieci). 

Ponadto karty Millennium Alfa i Millennium Impresja oferują:

  1. Program Wygodne Raty 0% pozwalający rozłożyć wydatki dokonane kartą na korzystne raty i spłacić je bez odsetek - w zależności od rodzaju karty z propozycji można skorzystać nawet dwa razy w roku
  2. Program Inspiracje czyli atrakcyjne rabaty w blisko 1000 punktów handlowo-usługowych i sklepów internetowych 
  3. Rozbudowane pakiety assistance dzięki którym codzienne obowiązki staną się łatwiejsze i przyjemniejsze (Pomoc samochodowa, Pomoc domowa, Pomoc medyczna)

 

Szczegóły oferty, w tym zasady korzystania z karty kredytowej oraz informacje o płatnościach, określa Regulamin Kart Kredytowych wydawanych przez Bank Millennium oraz Cennik usług – karty kredytowe, dostępne na www.bankmillennium.pl oraz w placówkach Banku Millennium w całej Polsce.

*Zwrot podlega opodatkowaniu zgodnie z przepisami prawa podatkowego.