Informacje prasowe


27.11.2018

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Karta Millennium Impresja z tytułami Kobiecej Marki Roku oraz Woman Star

Karta kredytowa Millennium Impresja otrzymała tytuł Kobiecej Marki Roku 2018 oraz prestiżowe wyróżnienie Woman Star.

Projekt Kobieca Marka Roku kierowany jest do firm oferujących najwyższej jakości produkty i usługi, stworzone z myślą o potrzebach współczesnych, aktywnych kobiet. Jak podkreślają organizatorzy, adresatka Kobiecej Marki Roku to kobieta nowoczesna, pełna pasji, szukająca wyzwań oraz niebanalnych rozwiązań. W plebiscycie nagradzane są produkty i usługi o ugruntowanej pozycji, cieszące się wysoką renomą i najlepszą opinią klientek.

Karta Millennium Impresja znalazła się także w wąskim gronie marek uhonorowanych tytułem Woman Star, stanowiącym wyraz uznania za troskę o jakość oferowanych usług, podkreślenie ponadprzeciętnych walorów i doskonałej pozycji na rynku. Nagrody dla karty Impresja odebrała podczas uroczystej gali Magdalena Kwiatkowska, Kierująca Wydziałem Kart Płatniczych w Banku Millennium.

Karta Impresja to idealna towarzyszka zakupów nowoczesnej kobiety. Płacąc nią można zyskiwać przez cały rok, otrzymując zwrot do 5% wartości zakupów u Partnerów karty (aż do 760 zł rocznie). Partnerzy karty to ponad 20 znanych marek, m.in.: Empik, Apart, Sephora, Zara, Venezia, Deichmann, Sony czy Smyk. Właścicielka lub właściciel karty może też w łatwy sposób rozłożyć dokonane nią wydatki (w całości online lub telefonicznie) na raty i spłacić je w dogodnym dla siebie czasie. Więcej informacji o karcie Impresja można znaleźć na stronie: https://www.bankmillennium.pl/klienci-indywidualni/karty-platnicze/karty-kredytowe/millennium-impresja.

Przykład reprezentatywny dla kart kredytowych Millennium Impresja:

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 14,12%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 5000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty: 5408,49 zł, oprocentowanie zmienne 10%, całkowity koszt kredytu: 408,49 zł (w tym: suma opłat miesięcznych za obsługę karty kredytowej 87,89 zł, odsetki 320,60 zł), przy założeniu, że przyznany limit kredytowy zostaje wypłacony od razu w pełnej wysokości w trybie transakcji bezgotówkowej i jest spłacany w 12 miesięcznych równych ratach w wysokości 450,71 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 2.07.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nota prawna

Bank każdorazowo ocenia zdolność i wiarygodność kredytową Wnioskodawcy przed przyznaniem karty kredytowej; w uzasadnionych przypadkach może odmówić przyznania karty. Opłaty, oprocentowanie oraz inne szczegóły zawarte są w Cenniku usług – karty kredytowe, Regulaminie kart kredytowych wydawanych przez Bank Millennium SA, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Alfa wydawanej przez Bank Millennium SA „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium Visa Impresja wydawanej przez Bank Millennium S.A. „Moneyback”, Regulaminie sprzedaży premiowej karty kredytowej Millennium MasterCard Impresja wydawanej przez Bank Millennium S.A. „Moneyback”, Regulaminie Programu „Premia do 5% w postaci e-kuponów za zakupy w piątki i niedziele z kartą kredytową Millennium Impresja” – dostępnych w placówkach Banku oraz na stronie www.bankmillennium.pl. Szczegóły oferty dostępne również w TeleMillennium pod numerem 801 331 331.