Informacje prasowe


23.09.2015

Już wkrótce „Stylowe zakupy” z Bankiem Millennium

W dniach 25-27 września w ramach weekendu „Stylowe zakupy”, w wybranych sklepach w całej Polsce będzie można zrobić zakupy z wysokimi zniżkami. Bank Millennium jest głównym partnerem tej największej w Polsce akcji rabatowej.

Akcja „Stylowe zakupy” organizowana przez magazyny „Twój STYL” i „Grazia” startuje w piątek 25 września. By skorzystać ze zniżek, wystarczy kupić październikowy numer „Twojego STYLU” (nr 10/2015) lub miesięcznika „Grazia” (nr 10/2015) z kuponami rabatowymi i pójść z nimi na zakupy. Kupony na usługi  w punktach takich jak pralnia, fryzjer, siłownia czy SPA są ważne 10 dni.

Tym razem w jesiennym szaleństwie zakupów uczestniczy ponad 400 marek w 12 000 najlepszych sklepów w Polsce. Pełna lista adresów sklepów objętych akcją „Stylowe zakupy” oraz regulamin promocji dostępne są na stronie www.styl.pl.

Posiadacze kart kredytowych Millennium Alfa lub Millennium Impresja mogą dodatkowo liczyć na zwrot nawet 5% wartości zakupów dokonanych w sklepach Partnerów. Obie karty umożliwiają zwrot wartości zakupów aż do 760 zł rocznie przez okrągły rok. Pogramy moneyback można łączyć z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, takimi jak „Stylowe zakupy”.

Szczegóły oferty, w tym zasady korzystania z karty kredytowej oraz informacje o płatnościach, określa Regulamin Kart Kredytowych wydawanych przez Bank Millennium oraz Cennik usług - karty kredytowe, dostępne na www.bankmillennium.pl oraz w placówkach Banku Millennium w całej Polsce.