Informacje prasowe


04.11.2013

Już blisko 270 filmów w konkursie „Taksówką do marzeń"

Trwa konkurs „Taksówką do marzeń", organizowany przez Bank Millennium w serwisie YouTube. Jeszcze do 7 listopada można zgłosić nagranie i wziąć udział w rywalizacji o nagrodę główną – 100 000 zł na realizację swojego marzenia. Jak dotąd do konkursu zgłoszono 268 filmów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy nagrać krótki film opisujący nasze największe marzenie i udostępnić go w sekcji konkursowej kanału Banku Millennium na YouTube www.youtube.com/BankMillennium. Nagranie można przygotować także za pomocą prostej aplikacji, dostępnej w sekcji konkursowej. Aplikacja pozwala na szybkie dzielenie się filmem z gronem znajomych za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Google+ oraz wiadomości e-mail. Film zgłaszany do konkursu powinien trwać nie dłużej niż 30 sekund i zajmować do 300 MB. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę filmów.Jak dotąd do konkursu zgłoszono już 268 filmów, z czego 68 uzyskało co najmniej 500 głosów i tym samym zakwalifikowało się do finału rywalizacji.

Do konkursu zostało zgłoszonych wiele bardzo interesujących filmów, w ciekawy sposób opisujących marzenia uczestników. Tematyka nagrań jest wyjątkowo różnorodna: od dalekich podróży, przez plany nakręcenia własnego filmu, aż po pomysły na własny biznes – mówi Ricardo Campos, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Uczestnicy, którym uda się przekonać odwiedzających serwis YouTube oraz Jury konkursu, że to właśnie ich plany zasługują na realizację, otrzymają od Banku Millennium nagrodę finansową. Nagroda główna wynosi 100 000 zł. Zdobywca drugiego miejsca otrzyma 20 000 zł, a trzeciego – 10 000 zł. 
Głosowanie na najlepsze filmy potrwa do 14 listopada. Spośród nagrań, które uzyskają min. 500 głosów, Jury konkursu wybierze zwycięzców. Wyniki rywalizacji zostaną ogłoszone 21 listopada.