Informacje prasowe


18.10.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Już 2 miliony osób aktywnie korzysta z aplikacji mobilnej Banku Millennium

Aplikacja mobilna Banku Millennium bije kolejny rekord. Bank może pochwalić się, że już 2 miliony klientów miesięcznie regularnie loguje się i aktywnie korzysta z aplikacji.

Mobilna bankowość cieszy się coraz większą popularnością. Klienci chcą mieć bank zawsze przy sobie, na wyciągnięcie ręki w smartfonie lub tablecie. Bank Millennium oferuje dostęp do swoich usług nie tylko w oddziałach lub przez przeglądarkę, ale właśnie przez nowoczesną i innowacyjną aplikację mobilną, która odnotowała kolejny rekord.

- Zaledwie 3 lata temu świętowaliśmy pierwszy milion, a dzisiaj podwajamy tę liczbę! Z miesiąca na miesiąc widzimy, jak klienci coraz chętniej korzystają z dostępu do banku w telefonie. Nasza aplikacja daje im wiele możliwości, a my dbamy, aby było ich coraz więcej. W tym roku udostępniliśmy rządowe wnioski o świadczenia rodzinne i jesteśmy pierwszym bankiem w Polsce, który ma je wszystkie w aplikacji. Proponujemy też klientom wiele opcji dodatkowych, a ostatnią naszą innowacją w tym obszarze są kody doładowujące do usług online – mówi Halina Karpińska, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Aplikacja mobilna Banku Millennium umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem, płatności BLIK, dostęp do produktów takich jak pożyczka, lokaty, plany inwestycyjne, usługi walutowe, ubezpieczenia. Można przez nią szybko skontaktować się z bankiem i uzyskać pomoc konsultanta lub chatbota Milli. Aplikację sparujemy z zegarkami Apple Watch, a także potwierdzimy w niej mobilnie transakcje, również te stacjonarne w oddziałach.

Bank podąża za swoimi klientami, których życie przeniosło się do sieci. Z aplikacją użytkownicy mogą łatwo zapłacić w Internecie, a jednocześnie skorzystać z programu zwrotów za zakupy w sklepach partnerów. Klienci banku mają w niej też dostęp do dodatkowych opcji takich jak zakup biletów parkingowych czy na komunikację miejską, bilety do kina, kody doładowujące do gier i innych usług online, płatności za autostrady. W aplikacji dostępna jest też zakładka MilleUrząd, gdzie można złożyć wnioski o świadczenia 500+, 300+, RKO i dofinansowanie do pobytu w żłobku.

Aplikację mobilną Banku Millennium można pobrać na telefony z systemem Android i iOS ze sklepów Google Play, App Store i Huawei AppGallery.

Bank Millennium jest liderem rozwiązań cyfrowych na polskim rynku. Przez trzy lata z rzędu (2020, 2021, 2022) zdobywał tytuł Najlepszego Banku Cyfrowego w Polsce, przyznawany przez prestiżowy Magazyn Global Finance.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl.