Informacje prasowe


27.10.2011

Jesienna promocja leasingu w Banku Millennium

Do 15% rabatu na wybrane marki samochodów, miesięczne raty niższe nawet o 40% - w ten sposób Bank Millennium zachęca przedsiębiorców do skorzystania z oferty leasingu pod koniec roku.

Jesień to czas rozliczeń podatkowych, wzmożonych zakupów środków trwałych i poszukiwań najlepszych ofert cenowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów Biznes, Millennium Leasing wspólnie z POL-MOT Auto przygotowało specjalną ofertę cenową na wybrane marki. W ramach promocji przedsiębiorcy  skorzystają z preferencyjnych warunków finansowania i niższych cen takich samochodów jak Fiat, Peugeot, Chevrolet, Opel i Śkoda. 
Jesienna promocja to nie tylko atrakcyjne warunki cenowe lecz przede wszystkim kolejna usługa  ułatwiająca życie przedsiębiorcom. Wystarczy, że Klient wybierze markę, model i typ wyposażenia samochodu, a my zajmiemy się resztą. Skontaktujemy się z partnerem, ustalimy z nim najlepszą cenę, a Klient dostanie od nas gotową ofertę finansowania, uwzględniającą określone przez niego warunki brzegowe. - komentuje Piotr Gąska, Dyrektor Departamentu Zarządzania Produktami, Millennium Leasing
Przykładowe raty leasingowe w ramach promocji: 
Fiat Panda 1,2 MY LIFE ECO - 206,57 zł netto, Skoda Fabia Hatchback 1.4 Classic - 251,91 zł netto, Opel Insignia HB Edition 2.0 DTH - 695,16 zł netto. Rata przy założeniach: udział własny 45%, okres leasingu 60 m-cy, wykup 15%. 
Dodatkowo dla wszystkich umów leasingu zawartych do końca 2011 roku ubezpieczenie Ochrona Prawna i Millennium Assistance w pierwszym roku trwania umowy GRATIS. Dotyczy umów na pojazdy osobowe i dostawcze do 3,5 t DMC w wariancie ML START.
Millennium Leasing to:
  • szybka procedura akceptacji TEMPO (2 dni)
  • udział własny od 7%
  • szeroka dostępność (zapraszamy również nowe firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą)
  • okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
  • stałe lub zmienne oprocentowanie
  • atrakcyjne pakiety ubezpieczeń
Szczegóły Jesiennej promocji dostępne we wszystkich jednostkach sieci Millennium Leasing i oddziałach Banku Millennium.