Informacje prasowe


31.01.2012

Internauci doceniają kredyt hipoteczny i konta Banku Millennium

Bank Millennium zdobył trzecie miejsce w rankingu "Najlepszy polski bank w 2011 roku", przygotowanym przez Wirtualną Polskę i firmę Expandi. O wynikach ankiety zdecydowali użytkownicy największych portali, blogów i forów bankowych.

Z wielką satysfakcją przyjęliśmy informację, że kredyt hipoteczny Banku Millennium został wyróżniony przez internautów. Od lat staramy się, by ściśle odpowiadał oczekiwaniom Klientów - nie tylko pod kątem oferty, ale również bardzo dobrego serwisu. Opinie internautów udowadniają, że udało się to osiągnąć - mówi Agata Chrzanowska, Dyrektor Marketingu Bankowości Hipotecznej w Banku Millennium.
Internauci nie mogą się mylić, przecież jest to grupa osób najczęściej i najefektywniej korzystających z usług bankowych. Wynik rankingu pokazuje, że nasze produkty trafiają w potrzeby Klientów. Wprowadzenie prawie rok temu Dobrego Konta było strzałem w dziesiątkę.  Rachunek nie schodzi z pierwszych miejsc w rankingach, a dynamika jego sprzedaży jest doskonała. Co więcej, posiadacze Dobrego Konta bardzo chętnie korzystają z bankowości internetowej, doceniają też możliwość otrzymania na bardzo prostych zasadach zwrotu 3% wydatków dokonanych kartą do Dobrego Konta - mówi Izabella Kamińska, Dyrektor Segmentu Klientów Detalicznych w Banku Millennium.
Ranking " Najlepsze polskie banki w 2011 roku", przygotowany przez portal Wirtualna Polska i firma badawcza Expandi, powstał na podstawie tysięcy komentarzy polskich internautów. W opracowaniu wykorzystano ponad 81,5 tys. unikalnych ocen wybranych spośród 134 tys. komentarzy, udzielonych na forach internetowych, blogach i pod artykułami w całym polskim Internecie.