Informacje prasowe


14.11.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Gazetki goodie – jak wydawać mniej z Bankiem Millennium

Obecna sytuacja gospodarcza i związana z tym coraz wyższa inflacja powoduje, że konsumenci stale doświadczają rosnących cen. Drożejące codzienne zakupy motywują do jeszcze rozsądniejszego podejścia do wydawania pieniędzy oraz poszukiwania atrakcyjnych zniżek i ofert promocyjnych. Stale zyskująca na popularności platforma zakupowa goodie Banku Millennium w wygodnej i przystępnej formie, w jednym miejscu udostępnia użytkownikom zbiór gazetek z ofertami wiodących sklepów z polskiego rynku.

Rosnące ceny odciskają znacząco piętno na budżetach domowych Polek i Polaków. Obecna sytuacja gospodarcza wpływa na ich zachowania konsumenckie i wybory zakupowe. Aż 40 proc. badanych rezygnuje z wydatków, które nie są niezbędne do życia, takie jak rozrywka czy jedzenie na mieście. Z kolei połowa uczestników badania bardziej uważnie śledzi ceny w sklepach oraz wybiera tańsze produkty - wynika z badania „Oszczędzanie w obliczu wysokiej inflacji”, przeprowadzonego na zlecenie Banku Millennium.*

Naprzeciw temu wychodzi goodie Banku Millennium. To nowoczesna, przyjazna i bezpłatna aplikacja mobilna oraz platforma internetowa, w której znajdują się najnowsze gazetki ponad 100 popularnych sklepów i dyskontów z polskiego rynku.

- Goodie pozwala zaoszczędzić czas podczas zakupów oraz pomaga w rozważnym gospodarowaniu domowym budżetem w trudnych czasach. Jest to jedno z nielicznych tego typu narzędzi na rynku, za pomocą którego użytkownicy mogą korzystać ze specjalnych rabatów i premii oferowanych przez sklepy, łączyć promocje, a jednocześnie otrzymywać zwrot części wydatków w ramach cashback’u – mówi Iwona Jancarz, kierująca Zespołem Zarządzania Portfelem Użytkowników w Millennium Goodie.

Użytkownicy za pomocą platformy mogą tworzyć listy zakupowe bezpośrednio z poziomu przeglądania gazetki oraz swobodnie porównywać ceny i promocje oferowane przez sklepy. Niewątpliwą zaletą goodie jest jej funkcjonalność i dostępność. Użytkownicy mają możliwość przeglądania gazetek za pomocą nowoczesnej, a zarazem przyjaznej w użyciu i bezpłatnej aplikacji na urządzeniach mobilnych bądź też przez stronę internetową. Ponadto, aplikacja daje także dostęp do programów lojalnościowych. Goodie oferuje zawsze aktualne kody rabatowe, kupony promocyjne i wyprzedaże. W swojej ofercie proponuje również możliwość wirtualizacji kart lojalnościowych.

Osoby zainteresowane używaniem aplikacji goodie i skorzystaniem z cashback, muszą odwiedzić stronę www.goodie.pl/link otwiera się w nowym oknie i zarejestrować konto. Można też tego dokonać pobierając aplikację na urządzenia mobilne. Klienci Banku Millennium mogą używać goodie z poziomu usług dodatkowych, dostępnych zarówno w aplikacji banku, jak i w serwisie internetowym. W przypadku zainteresowania jedynie ofertami sklepów, zawartymi w gazetkach rejestracja konta nie jest obowiązkowa.

Regulamin korzystania z Platformy goodie.pl dostępny jest pod linkiem: https://goodie.pl/regulaminlink otwiera się w nowym oknie.

* Badanie przeprowadzone dla Banku Millennium na panelu Ariadna w lipcu 2022 roku. Próba ogólnopolska N=1070 osób wieku od 18 lat wzwyż, reprezentatywna ze względu na płeć, wiek i wielkości miejscowości zamieszkania. Metoda: badanie przeprowadzone metodą ankiety internetowej (CAWI).