Informacje prasowe


05.12.2019

Udostępnij

 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin
eKarta podarunkowa w aplikacji goodie – zawsze trafiony prezent na wyciągnięcie ręki

W aplikacji zakupowej goodie można teraz w kilka chwil założyć wirtualną kartę podarunkową i przekazać obdarowanej osobie wraz ze spersonalizowanymi życzeniami przygotowanymi w atrakcyjnej, animowanej lub graficznej formie. To idealny i zawsze trafiony prezent, który obdarowany może wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski.

Karta podarunkowa goodie to wyjątkowy prezent, który można stworzyć szybko i wygodnie –w pełni cyfrowo i natychmiast obdarować nim bliską osobę, nawet jeśli dzielą nas od niej setki kilometrów. eKartą goodie można płacić zarówno w sklepach internetowych, jak i w stacjonarnych. Tradycyjne karty podarunkowe zwykle mogą być wykorzystywane tylko w sklepach wybranej marki – kartą goodie można płacić wielokrotnie w dowolnych sklepach na terenie Polski, aż do wykorzystania dostępnej na niej kwoty – mówi Wojciech Grudzień, Prezes Zarządu Millennium Goodie. – Każda funkcja, którą wprowadzamy w goodie, ma realnie ułatwiać życie naszych użytkowników i pozwolić im oszczędzić czas. Dlatego z przyjemnością, szczególnie w tym wyjątkowym, przedświątecznym okresie, przedstawiamy rozwiązanie, dzięki któremu łatwo wywołać uśmiech na twarzy obdarowanych osób. Dawanie prezentów to radość, a w goodie także ich tworzenie jest bardzo przyjemne – dodaje Wojciech Grudzień.

Karcie podarunkowej goodie można łatwo nadać wyjątkowy, osobisty charakter i stworzyć niepowtarzalny prezent. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji. Ma też do dyspozycji szereg propozycji treści życzeń, choć może oczywiście stworzyć własne. Może wybierać spośród 70 grafik, 14 animacji, 250 naklejek i 62 treści życzeń. Gdy karta zostanie utworzona, obdarowujący może zdecydować o formie wysłania zawiadomienia o prezencie – m.in. mailem, internetowym komunikatorem lub na numer telefonu. Nawet jeśli o prezencie przypomni sobie w ostatniej chwili, dzięki elektronicznej formie wysyłki na pewno dotrze on na czas. Jeśli jednak obdarowujący woli przekazać powiadomienie o prezencie w tradycyjnej formie, może je wydrukować – na wydruku znajdzie się QR kod, który poprowadzi do karty w aplikacji goodie.

- Visa oferuje wygodne, szybkie i bezpieczne płatności cyfrowe za pomocą kart, smartfonów, tabletów czy urządzeń ubieralnych, które sprawdzają się nie tylko w trakcie gorączki przedświątecznych zakupów. Podarunkowa karta Visa od goodie to świetny pomysł na uniwersalny prezent - mówi Adrian Kurowski, Dyrektor Visa w Polsce.

Najważniejsze informacje o eKarcie podarunkowej goodie:

 • Kartę można zakupić wyłącznie w aplikacji goodie.
 • eKarta może mieć wartość od 50 do 500 zł, co 50 zł.
 • Można ją podarować zarówno użytkownikowi aplikacji goodie, jak też osobom, które wcześniej nie korzystały z aplikacji. Obdarowany będzie mógł skorzystać z karty po rejestracji w goodie.
 • Dzięki współpracy z Visa kartą można zapłacić we wszystkich polskich sklepach internetowych oraz stacjonarnych, przy użyciu Google Pay lub Apple Pay.
 • Wydanie i użytkowanie karty jest bezpłatne.
 • Karta jest ważna przez 12 miesięcy.
 • Karta podarunkowa ma formę elektroniczną. Dane karty podarunkowej znajdują się w aplikacji goodie.
 • Każdy użytkownik goodie może podarować 5 eKart miesięcznie.
 • eKarta to podarunek z życzeniami w atrakcyjnej formie.
 • eKarta jest dostępna w najnowszej wersji aplikacji goodie (wersja 2.12).

Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać podczas zakupów online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback.

Regulaminy karty podarunkowej goodie oraz programu goodie cashback dostępne są na stronie www.goodie.pl.