Informacje prasowe


08.04.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
eKarta podarunkowa goodie – wygodny sposób na świąteczny prezent dla bliskich

Wirtualna karta podarunkowa pozwala przekazać prezent bliskim, nawet gdy nie możemy się z nimi spotkać. To dobry pomysł na miły podarunek przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi, który nie tylko sprawi radość, ale może stanowić ważne wsparcie w domowym budżecie.

eKartę podarunkową można w kilka chwil założyć w aplikacji goodie i przekazać wybranej osobie wraz ze spersonalizowanymi, wielkanocnymi życzeniami. Środki przekazane na karcie obdarowana osoba może wykorzystać w dowolnym sklepie internetowym i stacjonarnym na terenie Polski - kartą można płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania dostępnej na niej kwoty.

eKarcie podarunkowej goodie można łatwo nadać wyjątkowy, osobisty charakter i stworzyć niepowtarzalny prezent. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji, w tym przygotowanych specjalnie z myślą o Świętach Wielkanocnych. Ma też do dyspozycji szereg propozycji treści życzeń, choć może oczywiście stworzyć własne. Gdy karta zostanie utworzona, obdarowujący może zdecydować o formie wysłania zawiadomienia o prezencie – m.in. mailem, internetowym komunikatorem lub na numer telefonu. Nawet jeśli o prezencie przypomnimy sobie w ostatniej chwili, dzięki elektronicznej formie wysyłki na pewno dotrze on na czas. Jeśli jednak obdarowujący woli przekazać powiadomienie o prezencie w tradycyjnej formie, może je wydrukować – na wydruku znajdzie się QR kod, który po zeskanowaniu poprowadzi do karty w aplikacji goodie.

Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać podczas zakupów online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback.

Regulaminy karty podarunkowej goodie oraz programu goodie cashback dostępne są na stronie www.goodie.pl.