Informacje prasowe


15.12.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
eKarta podarunkowa – świąteczna bliskość w dobie dystansu

Jak wręczyć świąteczny prezent w dobie społecznego dystansu? eKarta podarunkowa, przesyłana w bezpieczny, bezkontaktowy sposób, jest doskonałym pomysłem na podarunek dla bliskich lub na okazje firmowe. W trwającym gorącym okresie przedświątecznym, goodie notuje znaczny wzrost zainteresowania wirtualną eKartą podarunkową, szczególnie wśród pracodawców zastanawiających się nad wyborem prezentów dla swoich pracowników.

Pracodawcy szukają rozwiązania, które pozwoli im na bezkontaktowe przekazanie pracownikom spersonalizowanych upominków świątecznych wraz z życzeniami. eKarta wpisuje się idealnie w tę potrzebę. Pierwsze świąteczne upominki w postaci eKart goodie trafiły już do pracowników naszych klientów firmowych, zostały aktywowane i pracownicy chętnie z nich korzystają – mówi Honorata Byczyńska, Członek Zarządu Millennium Goodie. – Z kolei użytkownicy indywidualni aplikacji goodie doceniają m.in. fakt, że eKarta to prezent, który możemy wysłać nawet w ostatniej chwili i, bez względu na dzielące nas od bliskich kilometry, na pewno dotrze on na czas i wywoła dużo radości – dodaje Honorata Byczyńska.


eKarcie podarunkowej goodie można łatwo nadać wyjątkowy, osobisty charakter i stworzyć niepowtarzalny prezent. Użytkownik może wybierać spośród dostępnych w aplikacji szablonów, grafik i animacji, w tym przygotowanych specjalnie z myślą o świętach Bożego Narodzenia. eKartą podarunkową goodie można łatwo i wygodnie zapłacić za zakupy w każdym polskim sklepie internetowym i stacjonarnym. Dzięki niedawno wprowadzonej funkcjonalności, karty zakupione od 15 września br. można dodać do Apple Pay lub Google Pay już w kilka sekund.


Bezpłatna aplikacja zakupowa goodie i strona goodie.pl to nieoceniona pomoc dla wszystkich, którzy kochają zakupy. W goodie łatwo znaleźć zniżki dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika, trafić na kod gwarantujący znaczący rabat albo skorzystać z promocji dostępnych tylko w tej aplikacji. Użytkownicy goodie mogą dodatkowo oszczędzać podczas zakupów online w kilkuset sklepach internetowych, będących partnerami programu goodie cashback. Dużą popularnością cieszą się dostępne w goodie elektroniczne wersje gazetek wielu sieci handlowych, które są aktualizowane na bieżąco. Aplikacja umożliwia zakładanie kart lojalnościowych kilkudziesięciu centrów handlowych z całego kraju i korzystanie z programów pieczątkowych oraz paragonowych z nagrodami.

Regulaminy karty podarunkowej goodie oraz programu goodie cashback dostępne są na stronie www.goodie.pl