Informacje prasowe


16.11.2022

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
E-bilet autostradowy w Banku Millennium

Bank Millennium rozszerza możliwości swojej aplikacji mobilnej. W ramach usługi Autostrady udostępnił klientom możliwość zakupu biletów autostradowych na odcinkach autostrad A2 Konin-Stryków oraz A4 Wrocław-Sośnica.

Od 9 listopada klienci Banku Millennium mogą już opłacić przejazd samochodem do 3,5 tony na państwowych odcinkach autostrad obsługiwanych przez Krajową Administrację Skarbową. E-bilet autostradowy (eToll) dostępny jest bezpośrednio w aplikacji bankowej. Aby skorzystać z rozwiązania, kierowca powinien zarejestrować się w usłudze Autostrady w zakładce z usługami dodatkowymi w aplikacji banku oraz dodać swój pojazd. Następnie wystarczy wybrać pojazd, dla którego chcemy opłacić przejazd. Zaznaczamy również autostradę, miejsce wjazdu i zjazdu oraz planowaną datę i godzinę przejazdu. Bilet jest aktywny na wskazanej trasie tylko raz i może być wykorzystany w ciągu 48 godzin od planowanego rozpoczęcia przejazdu.

Rozwiązanie jest proste i intuicyjne. Klienci nie muszą instalować dodatkowych aplikacji. Opłata pobierana jest szybko z wybranego przez klienta konta. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który udostępnił tę usługę swoim klientom. Do tej pory w aplikacji mieli oni już możliwość automatycznego opłacenia przejazdu na odcinkach autostrad A1 Nowa Wieś-Rusocin oraz A4 Katowice-Kraków. Warto jednak pamiętać, że automatyczne przejazdy obowiązują na odcinkach, których operatorami są podmioty prywatne, natomiast e-bilet autostradowy należy kupić na drogach, których operatorem jest Krajowa Administracja Skarbowa.

Bank Millennium stale rozszerza katalog usług w ramach aplikacji mobilnej, który poza opłatami za autostrady obejmuje zakup biletów parkingowych oraz komunikacji miejskiej, biletów do kina, kodów doładowujących do gier i usług online. Przez aplikację można również składać wnioski urzędowe i ubiegać się o świadczenia 500+, 300+, RKO i dofinansowanie pobytu w żłobku. Aplikacja mobilna Banku Millennium umożliwia płatności zbliżeniowe telefonem, płatności BLIK, założenie lokaty, inwestycje oraz zakup ubezpieczeń. Jej użytkownicy mogą również skorzystać z programu zwrotów za zakupy.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl.