Informacje prasowe


15.10.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Dwa miliony pobrań aplikacji goodie i rosnąca popularność goodie cashback

Aplikacja zakupowa goodie została pobrana już dwa miliony razy. Z kolei użytkownicy programu goodie cashback tylko w tym roku (do końca września) dokonali za pośrednictwem goodie już blisko 1,7 mln transakcji, a na ich konta w goodie wróciło ponad 5,8 mln zł cashbacku.

Bezpłatna aplikacja zakupowa goodie pomaga sprawnie zaplanować zakupy dzięki dostępowi do informacji o najlepszych ofertach dopasowanych do preferencji użytkownika oraz możliwości wygodnego przeglądania elektronicznych wersji gazetek wielu sieci sklepów. Korzystając z goodie można też błyskawicznie założyć karty lojalnościowe 58 centrów handlowych na terenie całego kraju. Stale rosnącą popularnością cieszy się usługa goodie cashback, powalająca na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych.

Cashback to świetny sposób na łatwe oszczędzanie podczas zakupów online. Użytkownicy goodie aktywnie korzystają z tej usługi. Liczba transakcji i wartość zakupów dokonanych za pośrednictwem goodie cashback były w 2020 r. do końca września blisko pięciokrotnie wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Bardzo nas to cieszy, podobnie jak osiągnięcie doskonałego wyniku dwóch milionów pobrań naszej aplikacji – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Popularność oszczędzania dzięki cashback potwierdzają badania opinii - 39% polskich internautów korzysta w jakimś zakresie z rozwiązań cashback, w tym 12% robi to często (badanie „Zakupy 2020” przeprowadzone na zlecenie Millennium Goodie przez PBS na reprezentatywnej próbie polskich internautów w styczniu br.). Ośmiu na dziesięciu użytkowników pozytywnie ocenia tego typu rozwiązania.

Oszczędzanie podczas zakupów online z goodie cashback jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie lub odwiedzić stronę www.goodie.pl, zarejestrować się w goodie, następnie wybrać sklep internetowy oznaczony znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Co ważne, cashback łączy się z innymi zniżkami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami przygotowanymi specjalnie dla użytkowników goodie.

Regulamin platformy goodie jest dostępny na stronie www.goodie.pl/regulamin. Opis działania usługi goodie cashback można znaleźć pod adresem www.goodie.pl/cashback