Informacje prasowe


05.11.2014

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Drugi konkursowy odcinek Millematów i kolejna nagroda pieniężna do podziału

Trwa specjalny konkurs, przygotowany z myślą o obecnych i przyszłych posiadaczach Konta 360°i Konta 360° Student w Banku Millennium. Między pierwsze 100 osób, które rozwiążą zagadkę z drugiego konkursowego odcinka Millematów, zostanie równo podzielona kwota 15 tys. zł. Łącznie przez rok trwania konkursu do podziału przeznaczono aż 360 tys. zł.

Millematy to krótkie filmy, regularnie przygotowywane we współpracy z Radkiem Kotarskim, przybliżające różnego rodzaju ciekawostki z obszaru finansów osobistych. Teraz, oglądając je, można nie tylko poszerzać swoją wiedzę o świecie bankowości, ale także zagrać o nagrodę finansową.

Nowy odcinek Millematów można już obejrzeć odwiedzając kanał Banku Millennium na YouTube lub sekcję konkursową na stronie internetowej Banku Millennium (https://millematy.bankmillennium.pl). Tym razem Radek Kotarski opowiada o historii odkładania i deponowania pieniędzy, wyjaśnia, dlaczego od wielbłądów warto uczyć się podejścia do oszczędzania oraz zadaje widzom kolejną konkursową zagadkę.

Szczegółowe informacje i regulamin konkursu można znaleźć pod adresem https://millematy.bankmillennium.pl.