Informacje prasowe


04.08.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bon turystyczny dostępny za pośrednictwem bankowości internetowej Banku Millennium

Klienci Banku Millennium, którzy są uprawnieni do otrzymania Bonu turystycznego, mogą go odebrać np. za pośrednictwem bankowości internetowej w Banku Millennium.

Polski Bon Turystyczny to nowa forma wsparcia dla polskich rodzin i polskiej branży turystycznej, będąca dopłatą do wypoczynku. Bon ma wartość 500 zł i przypada na każde dziecko do 18 r. życia. W przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności wartość bonu wynosi 1000 zł. Za pomocą bonu będzie można dokonać płatności za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne realizowane przez przedsiębiorcę turystycznego lub organizację pożytku publicznego na terenie kraju.

Polski Bon Turystyczny ma formę elektronicznego bonu, ważnego do końca marca 2022 r. Jest dostępny na platformie PUE ZUS, do której można się zalogować m.in. za pośrednictwem serwisu internetowego Millenet Banku Millennium. Bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym po potwierdzeniu poprawności lub aktualizacji danych. Bon w postaci 16-cyfrowego kodu klient otrzymuje na wskazany numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Trzeba go będzie okazać podczas rezerwacji pobytu lub najpóźniej przy zakwaterowaniu.

Klienci Banku Millennium mogą się zalogować do platformy PUE ZUS za pomocą Millenetu na trzy różne sposoby:

  • po przekierowaniu bezpośrednio ze strony logowania PUE ZUS,
  • po przekierowaniu ze strony Profilu Zaufanego,
  • po zalogowaniu do Millenetu, w zakładce MilleUrząd > PUE ZUS i jednorazowej zgodzie na ten sposób logowania do PUE ZUS.

Więcej informacji o Polskim Bonie Turystycznym na https://bonturystyczny.polska.travel/.