Informacje prasowe


31.03.2020

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bankuj z domu - Radek Kotarski w nowej reklamie Banku Millennium

W nowej reklamie Banku Millennium Radek Kotarski zachęca do bezpiecznego bankowania z domu. Zgodnie z ideą #zostanwdomu, Radek nakręcił spot samodzielnie, nie wychodząc z domu.

Nowoczesna bankowość internetowa i mobilna pozwala wygodnie zdalnie zarządzać finansami. Daje także dostęp do szeregu rozwiązań wykraczających poza tradycyjny obszar usług bankowych. To bezpieczny i prosty sposób na codzienne bankowanie, szczególnie ważny obecnie, gdy tak istotne jest pozostanie w domu. Z aplikacją mobilną i bankowością internetową Banku Millennium można m.in. łatwo opłacić rachunki, przesłać bliskim pieniądze, doładować telefon, zapłacić Blikiem za zakupy online czy załatwić sprawy urzędowe.

Reklamę telewizyjną będzie można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania będzie prowadzona także w internecie oraz w radiu. Kreację kampanii telewizyjnej i radiowej przygotowała agencja Change Serviceplan, a internetowej LiquidThread i Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom.