Informacje prasowe


25.08.2014

Bank Millennium wydłuża okres promocyjnego oprocentowania Konta Oszczędnościowego do 4 miesięcy

W Banku Millennium można teraz dłużej korzystać z promocyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym. Nowe środki do 50 tys. zł, wpłacone podczas promocji, objęte są stawką nawet do 4% w skali roku przez 4 miesiące.

- Chcemy w dalszym ciągu promować Konto Oszczędnościowe jako jeden z najwygodniejszych sposobów lokowania oszczędności, stąd decyzja o wydłużeniu okresu oprocentowania promocyjnego do 4 miesięcy. W obliczu możliwych obniżek stóp procentowych to bardzo dobra propozycja. – mówi Marek Ubysz, Kierujący Wydziałem Produktów Oszczędnościowych w Banku Millennium. – Warto spróbować jak działa Konto Oszczędnościowe i zagwarantować sobie aż 4% przez 4 miesiące, a przy tym stały dostęp do oszczędności i możliwość wypłaty środków w dowolnym momencie bez utraty odsetek. - dodaje. 

Dla klientów z Kontem 360º promocyjne oprocentowanie nowych środków wynosi: 
Do kwoty 50 tys. zł - 4,00% w skali roku
Dla nadwyżki ponad 50 tys. zł do 100 tys. zł - 3,50% w skali roku
Dla nadwyżki ponad 100 tys. zł - 3,10% w skali roku

Dla klientów z innym typem rachunku bankowego:
Do kwoty 50 tys. zł - 3,30% w skali roku
Dla nadwyżki ponad 50 tys. zł do 100 tys. zł - 3,20% w skali roku 
Dla nadwyżki ponad 100 tys. zł - 3,10% w skali roku 

Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez cztery miesiące dla nowych środków. Promocja trwa do 27 września 2014 r. Odsetki kapitalizowane są co miesiąc. Pieniędzmi ulokowanymi na Koncie Oszczędnościowym można wygodnie zarządzać z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Millenet, w Aplikacji Mobilnej czy też tradycyjnie w oddziale oraz telefoniczne przez TeleMillennium. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.bankmillennium.pl.