Informacje prasowe


08.11.2023

Udostępnij

  • Facebook
  • Twitter
  • Linkedin
Bank Millennium wśród World's Most Trustworthy Companies 2023

Ogłoszono właśnie wyniki pierwszej edycji World's Most Trustworthy Companies 2023. Wśród światowych firm najbardziej godnych zaufania w 2023 roku znalazł się Bank Millennium.

World's Most Trustworthy Companies 2023 to lista firm wybranych na podstawie holistycznego podejścia do oceny ich wiarygodności. Organizatorzy wzięli pod uwagę trzy podstawowe filary zaufania publicznego: zaufanie klientów, zaufanie inwestorów i zaufanie pracowników. Bank Millennium znalazł się na 25 pozycji wśród wszystkich banków uwzględnionych w zestawieniu.

- Jestem bardzo zadowolony z kolejnej ważnej nagrody dla Banku Millennium. Złoto w rankingu Przyjazny Bank „Newsweeka”, Złoty Bankier, tytuł najlepszego banku w Polsce i najlepszego cyfrowego banku w Polsce wg magazynu Global Finance, 2. miejsce w rankingu Najlepsi Pracodawcy Polska w kategorii „Banki i usługi finansowe”, Złoty Listek CSR, wysoka pozycja w rankingu światowych firm najbardziej godnych zaufania… To naprawdę jest sukces. Nasz wspólny sukces. Jestem z niego dumny i bardzo Wam wszystkim dziękuję za zaangażowanie, pozytywną energię i codzienną niecodzienną pracę. Brawo My! - powiedział Joao Bras Jorge, prezes zarządu Banku Millennium.

World's Most Trustworthy Companies 2023 to zestawienie 1000 firm działających w 21 krajach i 23 branżach. Podstawą wyboru firm godnych zaufania była obszerna ankieta, w której wzięło udział ponad 70 000 uczestników. Badanie zgromadziło 269 000 ocen firm, którym ufają klienci, inwestorzy i pracownicy. Organizatorem badania jest Newsweek, globalna organizacja medialna działająca na rynku od ponad 90 lat i firma badawcza Statista.

Pełne zestawienie World's Most Trustworthy Companies 2023 jest dostępne na stronie Newsweek.comlink otwiera się w nowym oknie.